Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn milyen utazós kép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn milyen utazós kép a nyerő?

Figyelt kérdés

dec. 25. 12:59
A kérdező szavazást indított:
Tengerpart, Óceán (Horváth, Spanyol)
Hegyvidéki, havas táj (Ausztria, Svájc)
Világváros nevezetessége (London, Párizs)
Távolkeleti (Kína, Japán)
Egzotikus (Thaiföld, Srí lanka)
10 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Nekem pl.tökre tetszett egy pasirol egy olyan kép hogy vmi hegy vagy domb tetején all és széttárt karokkal valahogy átjött belole vmi "győzelem" feeling, es mindezt ugy hogy en utálok kirándulni mászni meg ilyenek inkabb a jópasik jókocsival bulik meg a zene meg miniszoknya rúzs. Teljesen más beállitottságu vagyok.

Habár horgászni jóvolt de az is csak a pasi miatt mert ez mellett rengeteg haver is volt meg röhögés is. Meg horgászbot a tóba dobva aztan úszás utána meg egy rakat baromság.


Aztán tetszenek a pl motorcrossos képek is. Vagy deszkás bringás ugratásosak.

De visszatérve utazásos képekre inkább az tetszik ami a pasirol jön le hogy boldog élvezi es "dagad a melle":)

Vagy pl egy oktoberfestes képröl hogy szocializalt baráti körös van helye a társadalomban.


De pl a repulobol kiugrós képek vagy vidamparki hullámvasutasok meg ez a styl megint nem jönne be.


De pl aki gokartozik vagy pókerezik az megint tetszene.

dec. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%

"Teljesen más beállitottságu vagyok."

De szóval azzal a hegyes vagy dombos képen a pasi mégis meg tudott fogni a képpel. Azzal a feelenggel ami átjött.

dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Utazol Hawaiira a magánrepülődön, a raktérben ott a tűzpiros Ferrarid is.
dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Társat keresel vagy utazást hirdetsz?
dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Nekem városnézős. Tengerpartra, hegyet mászni nem megyek.
dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Full mindegy...
dec. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Nem érdekel az utazgatás, úgyhogy annak örülök a legjobban, ha nincs ilyen képe.
dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha ronda vagy,mindegy hova utazol a kepen,akkor csak a penzt huzzak le rolad a nok…
dec. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez soha nem érdekelt... Többnyire azokat a képeket tettem ki, amik amúgyis profilképeim voltak a Facén. Az esetek többségében tájjal vannak a portréim. Néha egy-egy egyéb tájjal készült képet is kitettem, amit valamiért már soknak éreztem a Facén. Exemmel társkeresőről jöttünk össze, de párom eredetileg sokkal régebbről "ismert" másik társkeresőről és a Facén keresett fel újra.


Semmi értelme ezen nyüglődni és elmélkedni. Akinek tetszünk és akivel meg vagyunk írva, az keresni fog minket. Persze nyilván ne alkoholos vicsorgó kép legyen kint. :D


35/F

dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Ja: többnyire hegyvidéki képeim vannak túrázások miatt.
dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!