Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik neki rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik neki rosszul, hogy kerülöm és ignorálom?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki hát kicsit belém van zúgva, és bár tetszik, de ő olyan típus, aki sokaknak tetszik, meg mosolygós, nevetgélős stb. és élőben még nem mondta, de az ünnepek alatt nem írtam neki, és ő azt írta nekem, hogy neki nagyon szarul esik, hogy oda se bagózok és reméli hogy nem utálom azért (????). Ezt a sort nem is értettem.


Még nem ismer engem annyira, de szeretne megismerni és ő nagyon maga alatt van, mert barátja nincs és egyedül érzi magát. Jogos ha ezt a szememre hányja?



dec. 29. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Jogos, nem jogos úgy érzi. Miért nem tiltod le hogyha egyszer nem kell neked? Búcsúzz el tőle és írd meg neki, hogy azért nincs esélye, mert önbizalomhiányod van.
dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1



Te miről beszélsz?

Először is tetszik, mert csinos, másodszor nincs önbizalomhiányom. Nem szándékosan ignoráltam, volt egyéb dolgok is, és nem csak az ünnepek miatt nem írtam neki.

dec. 29. 21:43
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

"...de ő olyan típus, aki sokaknak tetszik, meg mosolygós, nevetgélős..."


Ez önbizalomhiány kérdező!


Csak abból indulhatok ki ami megvan osztva. Ha nincs leírva semmi más akkor mit írjak?

dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem addig mig agyilag fel nem nősz, ne akarj kapcsolatot. Éretlen ember az aki azt hiszi, mert van egy ember akivel néha napján cseveg már "bele esett".
dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3


Ja bocs én nem írtam le igen, hogy ezzel az a "baj", hogy nála nem lehet tudni, hogy csak tőlem akar valamit, vagy mástól is, illetve nem tudom, hogy ő neki most lelki támasz kell, vagy pasi. Én túl lusta vagyok, hogy ilyeneken rágódjak, ezért sem teszek annyit a dologba, de szerinte én rosszul látom a dolgokat, és jó lenne ha nem néznék át rajta, mert szarul esik neki ráadásul nem érti hogy mi a bajom vele. Amúgy nagyon nagy bajom nincs vele.

dec. 29. 21:50
 6/11 A kérdező kommentje:

4



Ezt ő írta, hogy többet érez, mint barátság, és szeretne többet, csak mondom. Nem én képzelem be.

dec. 29. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Jól írtam, nincs magabiztosságod miközben írta, hogy az esete vagy. Írd le neki, hogy nincs és búcsút ints neki. Ez a tiszta munka. Ne ghostold.
dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod mit akar tőled vagy mástól? hát randizgatni kellene meg beszélgetni, hogy megismerd. Amúgy nyilván nem 'jogos' tőle, mármint hát pont annyit törődsz vele amennyit akarsz... de miért várod, hogy tudd, hogy ő téged akar, amikor te még megismerni is lusta vagy?? Miért is akarjon csak téged? :D áhh, nevetséges.
dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azt akarja hogy a pasija legyél te nem akarod mond meg 1 az 1 ben
dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, most itt mi a kérdés. Azt írtad, lusta vagy ilyeneken rágódni - akkor mi ez a kérdés itt? Ha bajod nincs vele, csak nem akarsz tőle semmit, akkor ezt mondd meg neki. Amíg te felemás jeleket küldesz neki, és nem koppintod le egyértelműen, addig jogosan hiheti, hogy van esélye.
dec. 30. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!