Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 29 évesen nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 29 évesen nem volt még mindig komoly párkapcsolatom, akkor már nem is lesz?

Figyelt kérdés

dec. 31. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne lenne?:D Még időben vagy.
dec. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszem, hogy kizáró ok lenne, persze én ezt azért nem reklámoznám. Sok embert elriaszthat, vagy csak szimplán nem akar tanítgatni.. ugyanis az, hogy a kapcsolatban hogy működünk és hogyan kezeljük a konfliktust.. az részben tanult dolog is.
dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Elég kevés az esélye ha már eddig is képtelen voltál rá.
dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyik rokonom 35 éves koráig leginkább szingli volt. Aztán összejött a feleségével és van 2 gyerekük.
dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még van esély a kölcsönös szerelemre. Akár 40 évesen is jöhet. Az én tanárnőm 45 éves koráig "vénlány" volt, nem volt csúnya, csak megközelíthetetlen és mégis lett férje.
dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz! Szexuálisan tapasztalt vagyok, de rendes normális kapcsolatom nem volt
dec. 31. 11:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet csak nyitottnak kell leni és normálisan kell viselkedni mindenkivel.
dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Igen
dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Oh dehogynem lehet

Párom 26 évesen vesztette el a szüzességét, első komolyabb kapcsolata velem van, 38 éves volt mikor megismerkedtünk

dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A környezetemben van egy 29 éves pasi, 8 éve ismerem azóta nem volt senkije, feltételezem előtte se volt nagyon. Ha nem lenne párom tuti dugnék vele, tök aranyos srác, nemis értem, hogy lehet egyedül. Lehet rád is izgul valaki titkon. :D n
dec. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!