Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg úgy kell keresni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg úgy kell keresni az embernek a párját ,hogy majdnem mindenki aki szimpatikus neki smáról vagy le is fekszik velük?

Figyelt kérdés

jan. 2. 10:22
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy úgy kell.
jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes előbb más szűrőket alkalmazni, de nyilván mivel a szexben is passzolni kell(libidó, szexuális preferenciák, stb.), így ez is a része az ismerkedésnek
jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát persze... Tök normális bárkivel aki az utadba akad smárolni, orálozni, szexelni vele úgy, hogy azt se tudod hogy lehetnek-e nemi betegségei. Az óvszert is felejtsd el, jó? Hadd csináljanak fel minden évben!


*Szarkazmus off.

jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1/


Azért kérdem mert egy nő ismerősöm ezt mondta mikor meséltem neki,hogy egy másik nő ismerősöm mit mondott és ,hogy cselekedett másképp. Azt mondta ez is az ismerkedés része,hogy megtaláljuk az igazit.

jan. 2. 14:02
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nem vagyok prűd, de amit leírtál a kérdésedben, azt csak a r*bancok csinálják, meg azok a palik, akik csak "arra" mennek. Ennek a kettőnek nem párkapcsolat kell.
jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Lefogadom, hogy ez a nő ismerősöd valahogy nem találja az igazit vagy már 125ször adja elő komoly pofával ebben a fél évben, hogy újra megtalálta. 😅
jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6/


a két említett női ismerősöm aki csókolózott pl szilveszterkor a csávóval nincs párja folyton a facén hisztizik a férfiak miatt,aki meg mondta,hogyan találja meg az ember a párját ő meg 3,5 éve szerető és várja mikor hagyja el a férfi az élettársát.

jan. 3. 01:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, csináld így, ha lány, akkor pont hogy nem szabad hamar lefeküdni, mert csak olyanokkal ismerkedhetsz, aki a kérdést feltette.
jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldal

jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8/


Tévedésben vagy mert én aki a kérdést feltettem pontosan tudom,hogy én biztos,hogy nem így ismerkednék 🙂

Férfi vagyok egyébként de nem ez a mindenáron vadászós még a fán a lyukat is típus.Szóval nem olyanokkal aki a kérdést feltette hanem aki a kérdésben szerepel a helyes kijelentés 🙂

jan. 3. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!