Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szakításom óta úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításom óta úgy érzem, egyetlen nőnek sem vagyok szimpatikus külsőre, pedig sokan értékes embernek tartanak. Mi lehet az oka? Ennyire láthatatlan lennék külsőre a 25-35 közötti nőknél?

Figyelt kérdés
Hiába a több diploma, az empátia, a barátságosság, a jámbor jellem és ,,talán" megfelelő humor, nem találok egy nőt sem a szakításom óta (fél éve). 31 F. Képet privátban küldök (már régebben küldtem itt). Nem ismerkedésként vagyok itt, ezt elmondanám. A netes társkeresésből elegem van (100 rendes levélből jó, ha 5-6 válasz jött).
2015. aug. 3. 11:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Adj még időt magadnak, lehet, h sokaknak azért nem vagy szimpatikus, mert azt sugárzod, h nagyon fájt a szakítás, ezáltal nem az "igazi" önmagad vagy. Mint pl mielőtt megismerkedtél avval a lánnyal, akivel szakítottál. Lehet, ha lekötöd kicsit magad másként és eltelik egy kis idő, visszaáll minden a régibe és nem azt fogod sugározni, h veled fél éve szakítottak, hanem azt, hogy egy egyedülálló pasi vagy.
2015. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet. (35 N)
2015. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
szakítást fel kell dolgozni,lehetőleg sporttal,munkával. tedd érdekessé magad,keresd mások társaságát,legyen barátod. sok sikert a nagyi
2015. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz képet, igaz csak 23 éves vagyok, de szerintem így is tudok véleményt alkotni.


Mellesleg nincs bajom a társkeresőzéssel, de szerintem nem is a legjobb megoldás. Főleg nem egy olyan embernek, akinek a személyes ismerkedéssel sincsenek problémái!

2015. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mikor volt a szakítás és mennyire viselt meg. Talán ez látszik rajtad, hogy még nem állsz igazán készen nyitni más felé.
2015. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lehet :(
2015. aug. 3. 12:28
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, annak aki veszi a fáradtságot és visszaír valamit. Bármilyen tartalma is van, nem haragszom soha. Őszinte véleményt szeretnék.
2015. aug. 3. 12:47
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is küldj képet.
2015. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Szakításod óta? Én születésem óta így vagyok :D

Ki kell tűnnöd az átlagból. Sok pénz, szuperjó külső, egy jó kis sportkocsi...ezek furamód mindig beválnak.

2015. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Van autóm, egész jó. Albérletben élek, tehát nem anyuka nyakán. Saját lakásra gyűjtök, de hitelmentesen akarom, az még kb 4 év. Van rendes munkám, nem fizikai, értelmiségi. Ez sem lehet gond. Csak sajnos kevés a barátom, egyedül nem annyira jó eljárni otthonról. Külsővel nem tudom mennyire vannak gondok, talán eléggé. De hát basszus, nálam ezer meg ezer rosszabb külsejű pasit is láttam már nővel, nem hiszem, hogy mind ennyivel jobbak mindenben, mint én. Vagy ki tudja...
2015. aug. 3. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!