Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiben lenne más az életete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben lenne más az életetek, ha nem lennétek kapcsolatban? Több/kevesebb pénzetek lenne, szabadabbak lennétek, nem utaznátok, utaznátok, lenne/nem lenne gyereketek, szexelnétek, nem szexelnétek stb.

Figyelt kérdés
jan. 3. 04:38
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Albérletben élnék lakótárssal. Maradtam volna egy olyan munkahelyen, ahol utálok lenni, de normálisan fizet. Mindennap magányos lennék, unatkoznék, sokat sírnék emiatt. Nem hiszem, hogy utaznék, bár lehet kipróbálnám a solo travelt. Gyerekem most sincs. Nem szexelnék senkivel.


28/N

jan. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Külön élnék akkor is. Pénzem is ugyan annyi lenne mint kapcsolatban.

Nyilván szabadabb lennék.

Utazni ugyan annyit járnék.

Gyerekem van.

Szexelnék is.

N 31

jan. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Valószínű tele lennék alkalmi kapcsolatokkal, kalandokkal mint a párom előtt. Vagy albérletben laknék, vagy már saját hazam lenne jelzáloghitellel (jelenleg saját házunk van, ami hitelmentes) A munkahelyem is más lenne, mert azt a páromnak köszönhettem végső soron. 26N
jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Másfél szobás albérletben laknek egy macskával, alkalmi kapcsolataim lennének. Nem akarnék semmi komolyat. Utazni, max a barátnhöz utaznék ki. Pénzem több lenne , mert többet is dolgoznék, illetve nem lennék otthon a kicsivel.
jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szabadabb lennék. Nem szültem volna. Megmaradtam volna a munkahelyemen, ami 150 km-re volt a mostani lakóhelyemhez, ezért sajnos ott kellett hagynom, amikor férjhez mentem. Azóta sem találtam normális munkahelyet, ami szinte minden szempontból passzolt. Szóval ha egyedül lennék, akkor ott lennék még nagy eséllyel.

Hogy anyagi biztonságom hogy lenne, azt nem tudom, lakhatás szempontjából. Nem tudom, hogy össze tudtam volna-e szedni egy kis lakást (most férjem házában lakunk). Jól kerestem annál a cégnél, ez gondolom, most is állna, de szülői segítség/örökség nélkül, hitelből nem tudom, összejött volna-e egy lakás, vagy albérletben élnék-e.

jan. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel párom beköltözött hozzám és kapcsolatunk alatt is többször utazok egyedül vagy egy pajtival, ezért valójában nincs sok különbség. Gyerek pedig nem várható.

Nélküle fogékony voltam szexkalandokra, de nem igazán a stílusom és nem is igazán jött össze. Szívem szerint inkább kapcsolat.


35/F

jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokkal nyugodtabb életem lenne. Egy macskával, egyedül. Nem vagyok utazós, de kirándulnék, színházba járnék (musical), azt csinálnám, amit én akarok, és nem kellene még valakihez alkalmazkodnom.


Nem lenne gáz, amúgy, de most már 3. éve 0-24 együtt (kötelező HO) és besokalltam.


Szeretem őt, de nem tudom, meddig bírom a folyamatos együtt létet.

jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!