Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha tiszta szívből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha tiszta szívből kedveltek egy lányt és szexelnétek is vele, miért nem akartok kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Én akarnék.. egy nőtől kapom most épp ezt, tehát fordítva is feltehetjük a kérdést. 😊

Bocsi.. tudom, hogy ez nem válasz a te kérdésedre.

2023. okt. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A)Mert nem szerelmes az adott nőbe.


B)Mert nem akar kapcsolatot (komolytalan, kiégett).


C)Mert másba szerelmes, menne exhez vissza/jönne mással össze.


D)Mert kevesebbnek érzi magát a nő mellett.

2023. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Mert ilyen beállítottságú. Én el se tudnám képzelni, hogy ne akarjak kapcsolatot azzal akivel szexelek/nék.
2023. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Akarok.
2023. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami hiányzik belőled és/vagy van más nő a képben.
2023. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Az nem tiszta szivbol szeret csak behazudta meg sxineszkedt emert naiv vagy... az a durva , hogy ezek ufan is elhiszed ..
2023. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Mert van feleségem. :-)))
2023. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyenekkel gond van fejben. Nem mer elköteleződni, annyi nővel volt már hogy nem bír kapcsolódni igazán senkivel. Vagy fasz tudja. Én sohasem értettem az ilyen ösztönlényeket
2023. okt. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben nőként és én se értettem a pasit. Bonyolult sztori volt amúgy is. Nem tudom, hátha valaki okosat hozzá tud szólni.
2023. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nőként ilyen helyzetben vagyok. Szexkapcsolatnak indult, de részemről több lenne / lett, elkezdtem beleszeretni.

Éreztem, hogy én sem vagyok neki szimplán csak egy dugópajti, de mégsem alakult ki a dologból több. Ő sem tudta megmagyarázni, hogy miért. Tetszek neki, jó csajnak tart, emberileg is kedvel, szeretnek a barátai.

Amire én gondoltam vele kapcsolatban:

-10 éve nincs kapcsolata, ezért nehezen tudja feladni a kényelmes, szingli életét

-bizonyos dolgokban elég komolytalan, a barátai szerint annyira érett párkapcsolatra, mint egy kisgyerek

-elvált, elég nagyot csalódott és nehezen nyílik meg érzelmileg, nem akar megint csalódni, automatikusan ellöki magától a potenciális barátnő(ke)t


Az utolsó szerintem elég reális, mert észrevettem, hogy mikor érzelmileg még közelebb kerülne hozzám, akkor eltávolodik.


Lányok, meneküljetek az ilyen pasiktól, nem fognak megváltozni.

2023. okt. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!