Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es férfiaknak dús haj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es férfiaknak dús haj, izmos test tényleg "versenyelőny"?

Figyelt kérdés

Kolléganőim mondták egyik ilyen kinézetű férfira aki másik részlegen dolgozik és 40x évesen izmos, sportos, nem kopasz stb.


Én csak 25 vagyok, de ez nem úgy van hogy fiatal korunkban számít igazán a vonzó külső, és ahogy idősödünk akkor már párkapcsolatok kialakításához önmagában az nem elég hogy jól néz ki.


Persze huszonévesen csak azzal tudunk főzni hiszen jórészt még semmink sincs.


De pl. 40-es férfi aki mondjuk vonzó külsejű,de mondjuk egy pénztelen vesztes annak akkor sem lesz nője.



jan. 5. 08:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10

Ha csak a mentális egészséget és a kiegyensúlyozott életet nézzük akkor is kiesik a pasik 40%-a

jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig lenyűgöz, hogy a férfiakat meglepi, hogy a vonzó férfiak vonzóak.
jan. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11



Meg a nők 40%-a is egyébként. :D

jan. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Wow az izmos test előny az ismerkedésben, hát teringettét ezt sose gondoltam volna. Még a végén ki ne derüljön hogy ha több pénzem van, akkor több és jobb dolgot tudok venni, ezt a revelációt már nem bírnám feldolgozni.:O
jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Úristen, a 3-as mekkora álszent... :'D Az ilyenek szoktak valójában lelkileg full üresek lenni.


Amúgy persze, hogy előny az igényesség, jó test, sportos életmód.

A haj kevésbé befolyásolható, de akinek nem jönnek be a kopaszok, azoknak sajnos vagy nem sajnos előny a dús haj is.


Azt senki nem mondja, hogy csak ezek számítanak, és a személyiség nem.

jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

3 attól mer értelmes még nem fogom kívánni vele a szexel...kell a külső is.

Ha ez a 40es pasi normális és anyagilag is stabil, akkor igen, előnybe van.

N 31

jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tar, sörhas, swift kombónak nics versenytársa.
jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Bogozhatjuk itt a szálakat össze-vissza, a lényeg az akkor is egy dologra élesedik ki.

A külső megjelenésre.

Minden más csak ezután jön.

Ez manapság rengeteget számít férfiaknál is és nőknél is.

A legelső amit meglátunk egy emberen, az mindenképp a külső.

Ha bejön akkor szóba álunk vele. Ezután jöhet egyébb más tulajdonságok megismerése.

Ha nem jön be külsőre, akkor szóba se állok vele, tehát nincs tovább.

Nem fogom megtudni milyen az egészsége, az anyagi helyzete, a fogsora, stb.

Nekem pl ha egy nő nem jön be külsőre, akkor lehet akár 80 miliárd forintja is, akkor sem tudok vele mit kezdeni.

A nő teste, kinézete, kedvessége, aranyossága nekem sokkal fontosabb mint a pénze.

Törődjön magával. Legyen szép a bőre, finom az illata.

Én szeretem a nőt nyalni-falni, imádni mindenütt.

Ez sokkal többet ér mint a bankszámlája.

jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!