Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es férfiaknak dús haj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es férfiaknak dús haj, izmos test tényleg "versenyelőny"?

Figyelt kérdés

Kolléganőim mondták egyik ilyen kinézetű férfira aki másik részlegen dolgozik és 40x évesen izmos, sportos, nem kopasz stb.


Én csak 25 vagyok, de ez nem úgy van hogy fiatal korunkban számít igazán a vonzó külső, és ahogy idősödünk akkor már párkapcsolatok kialakításához önmagában az nem elég hogy jól néz ki.


Persze huszonévesen csak azzal tudunk főzni hiszen jórészt még semmink sincs.


De pl. 40-es férfi aki mondjuk vonzó külsejű,de mondjuk egy pénztelen vesztes annak akkor sem lesz nője.



jan. 5. 08:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Mi lenne, ha te is elkezdenél kondizni? Meg rendbe hozni magadat? Látod, akiről írtál 40-es pali ő nem itt sír valószínűleg, hanem kondizik, formában tartja magát, dolgozik stb. stb. ez mind-mind előny, és ő tesz érte. Te miért nem? Miért nem dolgozol magadon? Miért ide írsz? Egyszerűen nem értem.
jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem "versenyelőny", hanem "vonzó a nőknek".
jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

Akinek ez "versenyelőny" az meg is érdemli a sorsát. És nem, nem ettől lesz egy férfi vonzó egy nő szemében.


Hanem ettől: értelem, ész, tájékozottság, humor, szerethetőség, hűség

jan. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
3+ Akár kopasz/akár nem kopasz, akár ősz/akár nem ősz, akár izmos/akár macis.
jan. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

3, ezek mind együtt vonzóak. Kopasz lehet a legjobb arc, nem vonz.


Egy nő

jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyet értek 3-al. De azért nekem vonzó lenne az a külső.
jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"és ahogy idősödünk akkor már párkapcsolatok kialakításához önmagában az nem elég hogy jól néz ki."


Nyilván a kolléganőid sem azt mondták, hogy az illető külseje önmagában elég egy párkapcsolathoz.


És szerintem azt sem mondták, hogy ha egy férfi izmos és nem kopaszodik 40 évesen, akkor lényegtelen, hogy mennyire értelmes, humoros, szerethető, hűséges stb.

jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem versenyelőny de legalább szóba állnak vele.
jan. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

40+ esetén ami számomra nőként előny:

Mentális egészség

Jó humor

Biztos anyagi egzisztencia

Intelligencia

Kedvesség, figyelmesség


Külsőre: átlagos. Ne legyen kövér, túl sovány, kopasz, foghíjas, csúnya arc

jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

# 9


akkor jól gondoltam én hogy így van.


Gondolj bele hogy csak azt az egy dolgot kiveszed a listádból hogy 'biztos anyagi egzisztencia' és összeomlik az egész pasi.

jan. 5. 10:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!