Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Volt már olyan akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt már olyan akár osztálytárs/csoporttárs akár máshol, hogy valakihez hosszabb ideig vonzódtatok és tetszett nektek, de a másik nem igazán vett észre ezért soha semmi jelét nem adtátok ennek?

Figyelt kérdés

Tehát hiába volt vonzalom a részetekről, még születésnapjára sem írtatok, soha semmi nem történt köztetek köszönésen kívül. Esélytelennek tartottátok magatokat, úgy igazából az egészet, hogy bármi is legyen ebből.

Puszta kíváncsiságból kérdezem.


jan. 5. 11:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Tehát elérhetetlennek és megközelítetlennek tűnt a másik.
jan. 5. 11:58
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, sokszor, és jelenleg is van. A mostanival már nem az osztálytárs/csoporttárs korosztály vagyunk, szóval még csak nem is korfüggő a dolog.

Rendszeresen találkozunk, csak köszönés és egy kis szemkontaktus ("szemezés") van, de őt annyira nem érdekelhetem, így én sem fogok nyomulni.

jan. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sok ilyen volt.
jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Kitana. ***** válasza:
100%
Egyszer, de vele beszélgető viszonyban voltunk. De mindig volt valami tróger csaja (nem irigység, tényleg gázos arcok voltak, kamusok, megcsalták, lehúzták pénzzel, csak szeretőnek tartották, stb) akibe halálosan szerelmes volt, szóval nem erőltettem semmit, egyértelműen volt egy kedvenc típusa😂
jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt, akkor még kövér voltam (ő is), de volt önkritikám.
jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze van ilyen, ha úgy érzed elérhetetlen a másik akkor nem égeted magad azzal hogy nyomulsz rá.
jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Itt nem nyomulásról van szó. Az más.


Hanem arról, hogy a másik fél nem érzékelt semmi az egészből. Semmi mosoly, nem kerested a társaságát, nulla üzenet, nem lehetett levágni, hogy neked bejön, nem pirultál el a közelében stb.. egyszerűen semmi sem történt.

De tetszett titokban hosszabb ideig.

jan. 5. 14:07
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én elég jól elrejtem. Amikor köszönéskor mosolyog, akkor én is viszonzom, de magamtól sosem teszem. Ugyanígy ha ő a szemembe néz, én viszonzom, de ennyi. Ennél több nincs, fb-n és hasonló platformokon nem jelölt be, így én sem őt. Van egy pici feszültség, zavar bennem, amikor találkozunk, de nem hinném, hogy érzékeli.

Nagyjából ugyanez volt a korábbiakkal is.

#2

jan. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ovitól felnőtt korig, minden embernek van ilyen plátói kapcsolata.
jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kisebb megszakításokkal évekig. Az osztálytársam volt, tehát beszéltünk néha, én pedig minden elkapott pillantásba és mosolyba többet magyaráztam bele, de ennyi. Azóta se tudom, hogy észrevett-e egyáltalán valaha, mint lány.
jan. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!