Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjek e bocsánatot?

Figyelt kérdés

Oaztálytársammal (lány) eddig jobban voltunk, beszélgetünk sokat, cseteltünk rengeteget , viszonylagjóban voltunk, ilyesmi, átlagos dolog, duma-duma.


Aztán vmikor szemét módon viselkedtem (ős is velem) azóta semmilyen a kapcsolat. Nem is köszön nekem, csak akkor ha én, ha beszélgetek vele szűkszavú, nemtőrödöm típusú. HA nem is köszönnék neki, és már nem is szoktam, észre se vesz.


Legszívesebben bocsánatot kérnék tőle, mert nem lenne jó oszt.társsal rosszban lenni, de nincs kedvem, mert ő is parasztul viselkedett, és már ő is olyan. (csak én probálkozok a javításon, ő nem)

ha kérnék bocsánatot, az meg lehet túl nyálas lenne neki, hogy én mint fiú ilyenekbe belemegyek, jaj de nyál ez, meg pedál stb..



2012. ápr. 1. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ott dögöljön meg, ahol.
2012. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha te próbálkozol a javításon, őt meg nem is érdekli, akkor hagyd a fenébe, nem éri meg. Ha érdekelni fogod, akkor majd ő is fog közeledni.
2012. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem volt veled korrekt, akkor miért akarsz bocsánatot kérni tõle? Hagyjad a fenébe!
2012. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én szótáramban ezt nevezik úgy, hogy GŐG.
2012. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Még nem kértem bocsánatot tőle, a javítási próbűlkozást úgy értem, hogy én odamegyek olykor köszönni, meg megkérdezem mi újság meg ilyenek.


Én se voltam korrekt, meg ő se. Miért kérjek bocsánatot, jó kérdés :D

Mivel említettem , hogy nő, és hát női logikával is rendelkezik, ezért voltam kiváncsi tanácsokra, ki mit tenne, mivel női logika van a képben, a helyzet nem olyan egyszerű...

2012. ápr. 1. 20:41
 6/12 anonim ***** válasza:

az ilyennek mind1...nekem elhiheted...

lépj tovább..ennél több vagy te..többet érdemelsz...ne pazarold HÜLYE nőkre az időd..nem éri meg...felesleges idő és energiapazarlás...

2012. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon akarsz, kérhetsz bocsánatot. De ne térden csúszva. Ne szánalmaskodj.
2012. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Odamennék, elmondanám, hogy szia, multkor szemét modon viselkedtem ezért szeretnék bocsánatot kérni és ennyi elég is sztem.
2012. ápr. 4. 22:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor menj. Nem szégyen, ettől nem leszel gyenge (milyen hülyeség már, hogy csak a gyenge ember kér bocsánatot, pont fordítva van, az igazán erős ember képes bocsánatot kérni).
2012. ápr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem az hatásosabb lenne ha szívnád tovább a vérét viccesen,a nagyképűségére fittyet hányva,amíg meg nem törik.

aztán ha beszélgettek és sikerül kettesben maradni vele,akkor azonnal kérdezd meg

-meg akarsz csókolni?

2012. ápr. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!