Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat esetén mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat esetén mennyi időt töltötök együtt és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
Mekkora a távolság köztetek, hány évesek vagytok? Mi 29-24, 550 km, most lesz igazán tavkapcsolat, mert egyikőnk sem tud úgy igazán ide-oda menni.

jan. 5. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És mennyi ideig tartandó ez az állapot?
jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az már egy jobb kérdés.
jan. 5. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Korábban voltam távkapcsolatban, előtte egy évig voltunk együtt, aztán egy év távkapcsolat és utána összeköltöztünk. A távolságot nem tudom pontosan, de 3 óra volt az út, 3 hetente egy hétvégére találkoztunk. Persze volt párszor, hogy nem tudtuk megoldani és akkor 4 lett belőle, de alapvetően ezt próbáltuk tartani. Így is szívás volt, ha nem lett volna az előtte levő év vagy nem tudtuk volna, hogy meddig kell kihúzni, akkor nem hiszem, hogy kibírtuk volna.
jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
150 km volt közöttünk 2 évig, bár én suliztam szinte végig így csak 50- re csökkent, így a suli miatt heti egyszer simán tudtunk talizni. Most pedig már készül a lakásunk, lassan összeköltözés következik. Viszont most jelenleg ismét 150- re nőtt a távolság és így havi egy általában csak a megoldható, de mi már kibírjuk.
jan. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!