Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek volt ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek volt ilyesmi "távkapcsolata" és most együtt élnek?

Figyelt kérdés

Felvázolom a helyzetemet. 23/N vagyok. Tavasszal összejöttem egy velem egykorú pasival, kb. 100 km van a lakóhelyeink között. Én pár hónap múlva végzek a sulival és valószínűleg itt kapok munkát is. Ebből kifolyólag szakítottunk, hogy mások az életcéljaink, mert ő otthon akar majd dolgozni, nekem is itthon lesz munkám.. Szeretjük egymást és mást nem is nagyon tudnék elképzelni magam mellett, ezért eléggé fájdalmas pont ez nekem. Az én meglátásom szerint nem költöznék össze úgy senkivel, hogy ne legyen megtakarított pénzem, tehát 1-2 évig minimum dolgoznék és szerintem ezt meg lehet oldani úgy is, hogy addig itthon élek, dolgozok és hétvégente találkozunk. Aztán majd alakul, hogy s mint legyen.

Nektek mi a véleményetek erről?


2018. okt. 8. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy a megtakarításokat halmozni a te dolgod, de ha szeretsz valakit akkor sem az összeköltözés nem akadály, sem a munkahely.

Én feladtam a diploma szerinti karrieremet a párom kedvéért hogy együtt tudjunk élni. Ez a mai korszellem szerint hülyeség, de még is találtam másik állást, és el tudtuk kezdeni az életünk együtt.

2018. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Párommal neten ismertük meg egymást. A táv 200 km volt. Megismerkedésünkkor én még 2 és fél évig iskolába jártam, párom már rég dolgozott. Suli után még kellett egy háromnegyed év, hogy megkapjam álmaim munkáját.

Mi párommal a két város között félúton taliztunk mindig heti egyszer 8-9 órára, amikor meg jó volt mind a kettőnknek, akkor egymásnál.

A hét többi napján skype-oltunk, fb-oztunk..stb.

Mivel ő multinál dolgozik, ezért ő csak átkérette magát az én városomban lévő boltba.

4 és fél évig voltunk távkapcsolatban, utána ő költözött az én városomba.

Decemberben lesz egy éve, hogy összeköltöztünk.


Nálunk így alakult.

2018. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A táv semmit nem számít. Mennyi IDŐ eljutni tőled hozzá, és fordítva? Ha van autópálya, 100 km egy óra sincs, míg nekünk pl másfél óra utazás volt a lakhelyeink között, pedig csak 60 km...

Mennyire macerás odajutni?

2018. okt. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát autóval olyan másfél óra, busszal van 2 is
2018. okt. 8. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem olyan vészes. Mi is így kezdtük. Már 2 éve együtt élünk. Simán megoldható, ha akarjátok.
2018. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Basszus.köztünk 4 órás autóút van. . Érezd szerencsésnek magad!

Egyébként ez oké, de a pasi Mit szól hozzá?

2018. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!