Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam bódultan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam bódultan?

Figyelt kérdés

1-2 találka után, az más kérdés hogy a 2. Találka az több napos volt, és józanul részeg vagyok tőle.

Mi ez??


jan. 5. 21:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Első randi egy bő 14 óra volt, második meg úgy volt hogy egy hétig együtt laktunk közösen..

Ebben az esetben is sok a zárójeles 2. Randis párjának tart kijelentés?

Hogyan tudom kideríteni nárcisztikus lehet-e?

jan. 5. 22:31
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

*Hogyan tudom kideríteni nárcisztikus lehet-e?*


[link]

jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Az nem opció hogy csak azért ilyen mert nagyon az esete vagyok és szerelmes? Mellesleg köszönöm a kommenteket, utána olvastam a nárcisztikus témának, rá nem találtam jelzőket, magamra viszont annál inkább :( Szóval mehetek terápiákra…

És lehetséges tényleg kedvelem azért van meg a bódultsági érzés, a rossz oldalamért is remeg, ilyent még nem tapasztaltam senkinél..

jan. 14. 02:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát nemtom. SZerintem ez kicsit gyors tempó, hogy egyből együtt töltötök egy hetet. De ki tudja, mi a normális.
jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!