Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam bódultan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam bódultan?

Figyelt kérdés

1-2 találka után, az más kérdés hogy a 2. Találka az több napos volt, és józanul részeg vagyok tőle.

Mi ez??


jan. 5. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Cerelmes vagy?
jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nemtudom.. az milyen? Nincs egész nap a fejemben, meg nem ugrok ha ír / ha hívott szóval nem értem. De ez az érzés mégis valami fenomenálisan furcsa, rendesen olyan mintha jó sokat ittam volna.
jan. 5. 21:37
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál még szerelmes? Hány éves vagy?
jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rózsaszínködös szerelem, gratulálok , csak legyél képes helyén kezelni és tiszta fejjel gondolkodni mert most bukhatsz a legnagyobbat ha hagyod a köd eltorzítja a valóságot a másikkal kapcsolatban tompítja a hibáit
jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Volt egy-kettő nagyon toxikus.. beteges kapcsolatom, ha az számít, lehet az elsőnél szerelemszerűt éreztem de lehet téves volt és csak azért tudtam be annak mert ugye mégiscsak kapcsolat elvileg… szóval lehet nem voltam még, de hogy lennék szerelmes 1-2 tali után? 22 vagyok.
jan. 5. 21:43
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Lehetsz, nincs erre szabály, hogy mikortól kezdődik:-) de a szerelmes azért elég sűrűn gondol a másikra, abrandozik róla (ami veszelyes). Ezek megvannak?
jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Felment a vérnyomásod. Front van. Semmi köze ennek a szerelemhez.
jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ábrándozást.. nem mondanám olyan Hu de sűrűnek, elvagyok a kis világomban teljesen jól ha nincs velem, nem ugrok a telefonért ha rezzen..

köszönöm a nézeteiteket!!

Mellesleg ő már a párjának tart, nekem legalábbis ezt mondta, meg hogy sokat agyal rajtam, de a szeretlek szót nem mondtuk még ki.. igazából csúnya lesz elmondani én maximum a szexuális teljesítményét dicsértem szerelmesebben” amit lehet félreértett, nem a személyiségét.. ő határozottan elkötelezett hozzám érzelmileg amit látok is rajta meg nagyon szépen bánik velem mindentéren, én meg nem értem mi van.

jan. 5. 22:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Két találkozás után a párjának tart, hujjujj,az nem jó jel. Vigyázz vele, a narcisztikusok áldozatai is beszámolnak egyfajta agyi ködről.
jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Uh, pont arra gondoltam, amit a 9. írt. Két randi után, még nagyon nem egészséges így rámászni a másikra érzelmileg.
jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!