Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a féltékenységrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a féltékenységről általában?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom egy egészséges mértékben nincsen vele gond. Viszont a beteges mértékű, amikor az illető minden eggyes emberre féltékeny aki csak ránéz a párjára az nem egészséges. Sőt!!


Ti mit gondoltok erről?

Hol huzzátok meg a határt?

Nektek mi az ami már beteges féltékenység?



jan. 6. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Teljesen immunis vagyok rá

Egyrészt van elég önbizalmam ahhoz, hogy azt gondoljam, hibát követ el a másik ha elhagy.

Másrészt tisztában vagyok vele, hogy ha már másfelé tekintget a párom, akkor úgyis vége gyakorlatilag a kapcsolatnak, úgyhogy nincs az a helyzet, hogy racionális dolog féltékenykedni, mert ugye "ha lenne már nem lenne" szituáció

jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az beteges ha nem beszélhetek a főnökömmel, vagy ha nézegetik a telefonomat, nem nézhetek ki a fejemből az utcán mert hátha ott egy hímnemű, nem nézhetek nyugiban filmet mert abban vannak színészek, hu és még tudnék mesélni :) Sajnos ez ellen nem lehet mit tenni nem lehet megkérni hogy légyszi ne csináld nem tudja befolyásolni magát még ha szeretné is.
jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, én kb. úgy vagyok vele mint te. Bevallom, szórakoztatónak érzem amikor (amikor épp van/ volt) párom nyíltan féltékenykedett. Egyfajta elismerésnek éltem meg.


Másrészt nekem is keresztül futott volt a fejemben ez-az, de jól lepleztem. Nyilván azért valamennyire kitudódott, mikor 2-3 napra elment bulizni a Balatonhoz "céges rendezvény" keretein belül, de pl. Hot Man dance show miatt alig voltam frusztrált 😁


A lényeg: Egy párkapcsolat (sőt, baráti és szexkapcsolat esetében is) kiemelt fontosságú a bizalom. Tapasztalataim alapján az fog leghamarabb megcsalni, aki betegesen féltkeny. Gondolom magából indul ki (lehetőség-->és annak kihasználása)

jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szóval kitudódott, hogy az már átlépte féltékenységi ingerküszöbömet
jan. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha éveken keresztül szó szerint minden percedről be kell számolnod, vagy bandukolsz haza két teli szatyor vásárlással és nem tudsz sietni, és számon vagy kérve, ilyen évek után soha többet, senkitől nem engeded meg, hogy a féltékenység megnyilvánuljon feléd. Soha többet nem engeded meg, hogy valaki megengedje veled szemben azt, hogy egreciroztasson, kutakodjon a holmidba, idődben. Amikor meg felnősz, rájössz, hogy a féltékeny ember azért viselkedik igy, mert pont ő az aki mögött probléma van. Pont ő az aki az áruló az adott kapcsolatban. Azért nem bízik benned, mert már ott tart agyilag, hogy önmagában sem. Jön a kontroll, és mellé sok sok becstelenség. Hát ezért.
jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem ha egy csaj féltékeny. Az a jó ha az
jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5+ Ha valami nem tetszik valakinek, az ajtó nyitva volt/van/lesz, lehet menni. De rajtam többet ezek után uralkodni senki nem tudott, és senkinek nem engedtem meg soha többet.Már a kezdet kezdetén léptem arra a pillanatra aminél éreztem, hogy billenhet a mérleg ez írányban. Ha meg valakinél ezt megéreztem, hogy féltékeny elszámolttó típus, szinte azonnal leléptem.Pár randi és vége.


Alkohol-féltékenység-uralkodás, ez a hármas nálam Stop táblát eredményez. Akár hogy néz ki, akár milyen intelligens, akár mennyire gyerekcentrikusnak mutatja magát, akár milyen poziban is ücsörög vagy nem ücsörög.

jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7, szerintem az a baj, hogy egyik végletből mentél a másikba.
jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érint a dolog, nem vagyok féltékent típus. Ha féltékeny pasival isnerkedek úgyis hamar véget ér a dolog.
jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A beteges féltékenység káros, mindkettő félre nézve.

A teljes közöny szintén, hiszen akkor nem is szeretik egymást a felek annyira, hogy féltsék valamitől, vagy valakitől inkább.

Aranyközépút, az az egészséges, és az a nem káros.

jan. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!