Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne még próbálkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne még próbálkoznom, ráírnom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja többször összefutottam, találkoztam egy volt lány osztálytársammal.

Nagyon örült nekem, ő szólított le, jókat beszélgettünk.

Utána valahogy nem futottunk össze sehol, ezért gondoltam írok neki, megkérdezem miújság vele.

Erre nem írt vissza, csak látta.

Később írtam neki mégegyszer, mondom hátha, azt meg meg se nézte.


Szerintetek érdemes lenne írnom mégegyszer vagy hagyjam inkább az egészet?

Csak fura, hogy örült nekem meg minden, jókat dumáltunk és most nem értem mi van.

Ha beszélni akarna, vagy érdekelném, gondolom keresne...

26F



jan. 7. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám. Egy olyan emberrel, aki teljesen érdektelen számomra vagy kellemetlen a közeledése,se tenném meg, hogy egy szóra se méltatom.
jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer ignorált, nem elég egyértelmű, hogy leszar téged?

Harmadikra csak bohócot csinálsz magadból

jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős, valóban. Ez egy burkolt visszautasítás.
jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Senior Séf ***** válasza:
A nők a kapcsolatok ápolásának/teremtésének a nagymesterei. A pasik meg hajlamosak ezt félreérteni, és azt hinni,hogy az öröm a személyüknek szól.
jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor miért kezdeményezett többször ő, ha most meg ignorál?

Nem értem ezt a viselkedését.

jan. 7. 19:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért kezdeményezett, mert adott esélyt, de rájött, hogy fölöslegesen. Miért nem érted ezt meg?
jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán kedves volt veled és örült hogy látott egy régi ismerőst, de ennyi. Ráírtál, valószínűleg levágta, hogy te többet gondolnál bele és egy elutasító szöveg helyett inkább nem mondott semmit. Szerintem csak hagyd, nem egymást keresitek.
jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beszelgetest kezdemenyezett a szemelyes talalkozas oromere. Az uzeneted dobbentette ra, hogy te mast gondolsz. Nem elraboltak a telefonjat. Tudja, hogy ketszer is irtal, o ketszer nem valaszolt. Ebben ott van minden.
jan. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azért nem értem, mert semmi nyomulósat nem írtam neki.

Csak egyszerűen rákérdeztem miújság azzal kapcsolatban amiről beszélgettünk.

Én tényleg csak beszélgetni szerettem vola, régóta nem találkoztunk és érdekelt volna mi történt vele,mit csinált, stb. Nem felszedni akartam...

jan. 12. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!