Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre a problémára van egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a problémára van egyáltalán megoldás? -->

Figyelt kérdés

2 éve reménytelenül szerelmes vagyok. Próbáltam már elfelejteni a személyt de nem megy. Próbáltam bele menekülni egy másik kapcsolatba de nem működött. Találtam most egy jó hobbit ami tetszik, sokat vagyok barátaimmal, de nem nagyon tudok koncentrálni semmire. Tanulás sem megy olyan jól ahogyan kellene. Teljesen elvonja a figyelmem. Mindig ő jár a fejemben. Álmodozok pedig tudom hogy semmi értelme, mert nem lehet az enyém. Azt még tudni kell hogy elkerülhetetlen hogy ne lássam, vagy ne beszéljek vele. Szerintetek ilyenkor mit tegyek? Már megtettem mindent ami tőlem telik de mégsem megy. :S

Köszönöm előre is.


2010. okt. 22. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ez nem jó:S reménykedj h 1. a lánynak megváltoznak az érzései

2. jön egy másik lány akit télleg szeretsz és ő is téged...ez be fog következni. de egyébként mért nem lehet a tied? mármint mondtad neki h szereted?

2010. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elvesztegettél 2 éve a semmire? :O

Am, nagyon sokan vannak így mint te, de egyszer csak szerelmesek lesznek valaki másba és elfelejti azt a régi illetőt... :)

2010. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de miért nem mondod meg neki?vagy mi miatt nem lehetnétek egyutt?
2010. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először is azért mert a lánynak van párja. Szerintem már el is jegyezték. Másodszor pedig a korkülönbség miatt. Én vagyok a fiatalabb. Van köztünk majdnem 8 év. Konkrétan még nem mondtam el neki hogy szeretem, de célozgattam rá. Volt egy olyan időszak mikor viccelődtünk, beszélgettünk sokat, de aztán hirtelen levegőnek nézett. Már tényleg nem tudok mit csinálni. Próbáltam azt is hogy ismerkedek lányokkal, hátha ki szeretek ebből a lányból de nem megy. Csak rá tudok gondolni semmi másra :(
2010. okt. 22. 19:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Csalódj benne egyet, vagy provokálj ki egy egyértelmű visszautasítást.
2010. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van.
2010. okt. 22. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet :S Nekem se volt könnyű ebből kikecmeregni. és ahogy az előtted válaszoló írta, csalódnod kell benne. ez Nálam is csak így jött össze. több év után szóba elegyedtem vele, nagyjából pár óra múlva teljesen ki is ábrándultam a lányból. és nem sajnálom, mert azóta ismerek egy sokkal jobbat :)
2010. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a sok segítséget! Megpróbálok majd vele beszélni még egyszer.
2010. okt. 23. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!