Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők akik 15-20 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők akik 15-20 évvel idősebb férfival jöttek össze, szüleitek mit szóltak?

Figyelt kérdés

Mondjuk voltál 18-22 éves és beleszerettél egy 40-es férfiba.


Apud, anyud hogy állt a dologhoz?



jan. 8. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
16 éves voltam és 34 éves férfivel jöttem össze. Idén lesz a 25 éves házassági évfordulónk. Mit szóltak? Hát nem örültek neki, de mostmár minden oké.
jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
18 voltam, ő 32, nem engedték be a házba. Egyszer aludt nálunk, anyu másnap felébresztette, és megkérdezte, miért nem megy dolgozni? Amikor közölte az exem, hogy évek óta munkanélküli, közölte vele, hogy öltözzön fel, és takarodjon haza. Anyura kellett volna hallgatnom, végig igaza volt.
jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Ott kezdodik, hogy az o anyja kerdezte, nem fiatal ez a lany hozzad? 34 evesen en voltam tiz evvel idoesebben a tul fiatal lany.

Egyik, hogy a valosagos korkulonbseg sem szamit, masik, hogy azonos koru emberek egeszen szelsoseges modon kulonboznek korban, amennyinek erezni oket.

Csaladom leszarja a konvenciokat, latszatot, pudert.

jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Amikor tudták, minden erejükkel azon voltak hogy tönkretegyék a dolgot. (Mikor valós veszélyben voltam az nem zavarta őket)

Így hát egy idő után egyre jobban eltitkoltam hogy kivel vagyok épp.

Próbáltam változtatni, de 35 alatti pasik egyszerűen nem tudnak érdekelni.

jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszett nekik, nyilván. Nevelőapukám fel is invitálta egy beszélgetésre, kikértezte mik a szándékai, akár egy TEK-es.😃 de csak óvni akart, érthető, és hálás is vagyok neki érte. De bele nem avatkoztak soha. Elég hamar megszerették:) És a férjem bizonyított eleget.:) 20 év van köztünk,11 éve vagyunk, együtt, most leszünk 6 éves házasok, és van két gyerekünk. Így jó ahogy van.
jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Apukám bajtársa, ő mutatta be anno. Igaz, nem ezzel a céllal, de már mindegy.
jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagy viták voltak, megromlott a kapcsolatunk. Sajna a barátaimmal is.

Aztán elmúlt nálam a "rajongás", megláttam a valódi embert az ábrándkép mögött, nagyon kiábrándultam, de későn.

jan. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!