Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Röviden és tömören volt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Röviden és tömören volt egy lány akivel szimpatizált a barátom még tavaly év elején de nem jöttek össze mivel van pasija a csajnak.Na igen de megmaradtak barátok és azóta is beszélnek.Hogy tudnak csak barátok lenni?Hogy nem éreznek többet hirtelen?

Figyelt kérdés
Láttam hogy barátom nezegeti a fotojat, de miert?Nem merem megkerdezni.Ha nem erez iranta semmit akkor miért csekkolgatja?

jan. 9. 09:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnak. Valami több van ott belül mindkettőnél.
jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátod, kérdezd csak meg tőle. Max lekoppint ha nem akarja megosztani.
jan. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Érezhet minimum az egyik csak a másik inkább marad a kapcsolatban, mert biztosabb, mint a másik.
jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez normális? Mármint hogy jóba vannak es beszélnek? De miert nézi a profilját, fotoit? Mi lehet az oka? Engem ez nem kéne hogy zavarjon?
jan. 9. 11:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális és nem tudnak csak barátok lenni, ahol egyszer tűz volt, ott mindig lesz parázs. A palik ilyenek amúgy, hogy ha nem jön nekik össze a szerelmükkel, azért barátnak megtartják, hogy majd nekik sírjon, ha vége lesz az udvarlóval és akkor hátha összejön vele. Ezzel az a baj, hogy közben másokra is nyitottak és bántják az új párjukat. Hidd el, ha a csaj csettintene egyet, hogy jöhetsz, itt vagyok, akkor menne hozzá gondolkodás nélkül. Előzd meg ezt és szakíts vele.
jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne, hogy zavarjon ha lapátra teszed akár még ma.
jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Éreznek ők, csal a párod minimum érzelmi téren, de lehet szexelget is vele a hátad mögött.
jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Szerintem van valami köztük
jan. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Engem ez nem kéne hogy zavarjon?"

Zavar téged, de nem mersz rákérdezni. Miért nem? Ha zavar, kérdezz rá. Ne fogadd el, ami nem jó neked.

jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Na most te vagy a lany, aki kapcsolatban van ezzel a fiuval, vagy mi a viszonyotok?


Nyilvan ha nezegeti akkor erez vmit iranta ez egesz biztos. Vlsz a lany nem akar tole semmi komolyat ezert csak beszelgetnek

jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!