Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék már? Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék már? Valaki segíteni?

Figyelt kérdés

Évek óta tetszik egy lány a munkahelyről, az a helyzet hogy amikor egyszer beszélgettem a kollégákkal akkor odajött beszélgetni én engedtem a vizet de nagyon elvörösödtem és hebegtem habogtam majd mikor a lány megkérdezte van e valami baj csak jobban elvörösödtem.



Na most a nagy probléma hogy azt vettem észre hogy az egyik kollégámnak szintén tetszik ez a lány, mindig nézi és le se veszi róla a szemét. Én így mégjobban nem merek kezdeményezni mert ezt a kollégát se akarnám megbántani pedig ez a lány nagyon tetszik



jan. 12. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha évek alatt nem mertél lépni felé akkor mégis mit vársz?
jan. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mertem, beszélgettem már vele de a kollégámnak is tetszik
jan. 12. 01:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randira, és megtudod hamar hogy kölcsönös e a lány részèröl. Vagy felejts el. A platoi szerelem fos.
jan. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Hát ilyen jellemiséggel sztem hagyjad. Egy nőnek nem vörösödő pasikra van szüksége.
jan. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Leclerc ***** válasza:
57%
Kicsit szedd össze az önbizalmad, és hívd el valahova. Fontos hogy csak ismerkedni, nem randira.
jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már kapcsolatod?
jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hazamegyek és mindig ő jár a fejembe pedig fapofával bámul néha beszélgetünk de ennyi. Ha nem tetszek neki akkor miért néz a távolból?
jan. 13. 05:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Látod? Már van is beszélgetésindító témád:”mièrt bámulsz távolról?”
jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem volt még kapcsolatom
jan. 14. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!