Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép nőnek, jó pasinak tartod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nőnek, jó pasinak tartod magad?

Figyelt kérdés
jan. 14. 21:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem (F)

A társkeresők pedig csak még jobban lehúztak.

jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Alapvetően megvagyok elégedve a külsőmmel, van egypár dolog, ami miatt szerencsésnek érzem magam, pár apró dolgon változtatnék ha csettintésre lehetne.
jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Kitana. ***** válasza:
Átlagosnak, nincsenek komoly gondjaim magammal, csak sok szebb vonásokkal rendelkező ember van.
jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10/10
jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Az elmúlt két évben nem igazán tartom magam szépnek.

Korábban erősségem volt a szép alakom és az igényességem(rendszeres fodrász, körmök, csinos ruhák, smink)

2 éve állandó home office-ba kerültem. Feljött rám 8 kg, fodrásznál 1 éve nem voltam, a körmöm rövid, alig festem. Mert ugye hova-minek? Egész nap itt ülök a gép előtt. Nincs az, hogy meg kell jelenni, szépnek kell lenni.

Nekem ilyen szempontból nagyon betett a HO, főleg, hogy sok a túlóra, sokszor 6-7 mire lekapcsolom a gépet, agyilag zokni vagyok addigra, semmi kedvem sehova menni, tornázni vagy bármi. 34N

jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen, én annak. Jók az adottságaim, de nem átlagos a stílusom, ezért másoknak általában vagy nagyon tetszem, vagy nagyon nem. L
jan. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem, és mások sem, ezt rengetegszer megkaptam egyenesen az arcomba is, és nem csak gyerekkoromban. "Krónikus szingli" is vagyok, nem kellek, csak elvétve valami szörnyű férfinak, akivel nem annyi az összes probléma, hogy simán ronda, mint én...
jan. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Finoman szia sem. Mondjuk úgy, hogy fiatal voltam, jóképű sosem.
jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem. Bár már javulok. Túlsúlyos vagyok de már csak kicsit, korábban I. fokú elhízott voltam, most még ha leadok 5-10 kilót akkor átlagos leszek és az nekem megfelelő. De amióta híztam nem figyelek oda másra sem. A hajamat csak megfésülöm és hát sajnos ilyen fura, mert nagyon dús, félig egyenes de hátul hullámos, hülyén tud állni nagyon. Mosni szoktam heti kétszer, nincs zsíros hatása, szimplán hülyén áll. A ruháim nem szépek csak kényelmesek mert ilyen az amikor túlsúlyos az ember... Sminkelni nem sminkelek a covid óta, leszoktam róla, bár azelőtt se vittem túlzásba. Az arcomon amúgy semmi csúnya nincs, relatív, hogy szép-e, de mivel nem csinosítom ki magam soha, ezért én olyan 4/10nek értékelem magam. Ha lefogyok és csinos leszek akkor 8/10.
jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Leclerc ***** válasza:
Nem, nagyon kevés vagyok mindenben ami egy férfinak lennie kéne.
jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!