Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki próbált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki próbált már ellenkező neműként regisztrálni tinderre (vagy hasonló oldalra)?

Figyelt kérdés

Tehát ha nő vagy, férfiként, ha férfi vagy, nőként. Csak mert kíváncsi voltál, hogy mi van a túloldalon.


Mit tapasztaltál?



jan. 15. 21:11
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, férfiként sokkal könnyebb a társkeresés
Nő vagyok, férfiként is hasonlóan nehéz a társkeresés
Nő vagyok, férfiként sokkal nehezebb a társkeresés
Férfi vagyok, nőént sokkal könnyebb a társkeresés
Férfi vagyok, nőként is hasonlóan nehéz a társkeresés
Férfi vagyok, nőként sokkal nehezebb a társkeresés
17 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
próbáltam. Regisztrálj be és megtudod mi van a másik oldalon.
jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
No vagyok, férfiként regisztráltam, hogy megnézzem a konkurenciát.
jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt azért leírhatnátok, hogy mire alapozzátok a szavazatotokat és hogy mit tapasztaltatok?
jan. 15. 21:37
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 Én tudom, próbáltam. Csak mások véleményére is kíváncsi vagyok.
jan. 15. 21:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok.

A saját fotóm szerkesztettem át egy appal, hogy néznék ki férfiként. Regisztráltam. Szerintem jó arányban kaptam választ. Több nő is jelezte, hogy ritkán élvezi ennyire a beszélgetést. Simán eljutottam (volna) több randira is.

Nőként meg ezer sziamizu, az jó, szerintem is, aztán elhal a fecsegés.

jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5-ez jó ötlet, kiprobalom :-D

Faceapp-al szerkesztve egész helyes pasi lennék.

jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 Ha nem viccelsz, ezt én is kipróbálom. Ezen túl szanaszét fogom fotosoppolni a képeimet. A pápa vatikáni erkélyéről fogok integetni. Meg a nemzetközi űrállomásról.
jan. 15. 21:56
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem...de lehet kipróbálom :D
jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. No vagyok, es nem szorakozasbol, csak latni akartam a felhozatalt. Oke, negy eve volt. Nagyon megdobbentem. Egy jokora adag prosti mellett is ( legalabbis az angol tinderen) animacios filme illo nevetseges filterezett kepek voltak.
jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csináltam már, de olyan régen, hogy nem emlékszem a különbségre... Annyi megmaradt, hogy mikor elkezdtem fiúkat csekkolni (mert nőként azért rájuk voltam kíváncsi, hiába volt férfi profilom), egy srác rám írt (mert kidobta neki hogy megnéztem a profilját) hogy "én is kicsit bi vagyok". Tehát azt hitte biszex pasi vagyok, hiába adtam meg heterot, és akart ismerkedni (pedig neki is hetero volt megadva). Akkor töröltem a kamu profilt, mert megzavarom a békés társkeresőket. :D És arra is emlékszem, kinek a képével mentem: A reneszánsz ember című filmből (a Danny de Vito féle) a vörös katona fiú voltam, aki a filmben mindig elalszik. :D
jan. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!