Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook társkereső vélemények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook társkereső vélemények? Ciki ilyen vagy hasonló társkeresőkre regisztrálni? Van értelme?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Párkeresésnél minél több lehetőséget hagysz nyitva, annál nagyobb eséllyel találsz párt. Miért lenne ciki társat keresni? Sokan élnek párkapcsolatban!
2021. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
A bátyám itt találta a barátnőjét. Lassan összeköltöznek.
2021. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Csajként kánaán. Férfiként csak akkor, ha jobb vagy az átlagnál.
2021. ápr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Nekem ciki lenne ha minden jott ment ismerősöm azt látná hogy tarskeresőkön vergődöm mikozben mindenki házasságban szerelemben meg stb

Ez a probléma nekem a face társkeresővel hogy fel kell vállalni mindenki előtt. Mert látják milyen csoportokban vagy, esetleg infokat is kikuldenek hogy csatlakozz mert x ismerősöd is ezt használja, plane ismerősbe futni azon pl volt oszttársba is gáz lenne, mert azok mindog azzal kezdik hogy kiröhögnek gunyolnak

2021. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*jobb másikra nekem, mint a facre
2021. ápr. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szössz*.* ***** válasza:
100%

A facen pl pont az a jó, hogy az ismerőseidet nem dobja fel :D

amúgy szörnyű ez az ismerkedés, de manapság szerintem alapból nehezen lehet. Nekem mindig is nehezebben ment, elég magas vagyok, manapság pedig a férfiak nem nőnek olyan nagyra :(

Én pl nem járok bulizni, munkahelyen kizárt, a barátaim már mind családosok, ők nem nagyon tudnak új társaságot bemutatni :/ több kapcsolatom is alakult már ki hasonló oldalakon, de teljesen személytelenül indul, illetve sokszor nagy a csalódás, ha máshogyan beszél/ gesztikulál mint ahogy elképzeljük

2021. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm tök mackós, pocak is van, rendes, kedves, nem éppen pénzes csávó. Jó kisugrzás, ennyi. Így talált ott barátnőt. És a csajszi egy elég vagány szép arcú, sportos csaj.
2021. ápr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem ciki, holott én nem hiszek az online társkeresésben. Ha párt akarsz találni akkor meg kell ragadni az összes lehetőséget, főleg a mostani időkben mikor élőben sokkal nehezebb.
2021. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ha használnék, akkor nem a facebookosat. Ahogy előttem is mondják, az tuti, hogy az ismerőseid így megtudjak, hogy használod. Ehelyett ott a tinder, badoo, bumble stb. Azokon erdemes egyszerre fent lenni, és párhuzamosan használni őket.
2021. ápr. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

És az miért baj, ha az ismerőseid megtudják, hogy ismerkedsz? Ha az én ismerőseimet nézem, alig tudnék olyat mondani aki sosem ismerkedett még társkereső oldalakon (akár férfiről, akár nőről van szó).


Nekem a faces társkeresővel az a bajom, mint a tinderrel. Hogy csak akkor lehet ráírni a másikra, ha visszajelölt téged. Magyarán ha van matche már 5 emberrel és azokkal beszélget, hiába tetszik neked, nem tudsz vele kapcsolatba kerülni. Badoon legalább tudsz írni és elolvassa akkor is, ha már 5 másik emberrel beszélget. Aztán ha szimpatikus vagy neki, vissza is ír (és lehet jobb leszel, mint a másik 5). Facen és tinderen ez kizárt. Amíg nem jelöl be, nincs semmi.


És ugye ennek a jelölős dolognak pont ez a baja. Ez tényleg egy húspiac. Minél tökéletesebb képet kell feltenni, hogy legyen esélyed. Csak a külsőségekről szól. Badoo-n viszont már jártam úgy, hogy mondta a csaj, hogy külső alapján nem feltétlenül vagyok az esete, de a szövegem annyira megnyerte, hogy visszaírt.

2021. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!