Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jönnek be a duci csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnek be a duci csajok?

Figyelt kérdés
jan. 15. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
52%

Azt is fontos leszögezni, hogy mi számít annak egyeseknél, mert sokan a teltebb idomokkal lévő nőket is ducinak tartják.

Nekem például nem előnyösek, nem szeretem amikor egy csajnak söröshordó teste van.

jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szempont kinek milyen alakja van, fogjon meg benne valami az a lényeg.

Egyébként rengeteg aranyos duci csajt látok, ők is ugyanúgy tetszenek.

jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ kinek mit jelent a duci. Én pl ilyen alkat vagyok:

[link]


Ez már sokaknál vágódisznó. N

jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

09:57


Erről beszéltem, hogy sokan ezt annak tartják, pedig ez még bőven nőies. Lehet, hogy egy kicsike felesleg van rajtatok de ezt egy férfit nem zavarja, aki ezen problémázik az szimplán csak fiú még.

jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Én ilyesmi.

jan. 16. 18:14
 6/10 A kérdező kommentje:
jan. 16. 18:15
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nagyon. De állítom hogy ezek a képek egyáltalán nem fedik a valóságot! De ha ismernétek a pasikat akkor tudnátok hogy nekünk az összkép számít. Mégha véletlenül ilyen is az alakod, az arcod biztosan nem ilyen...
jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kösz,ez igazán kedves volt
jan. 17. 18:22
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Most mi bajod van? Felraksz egy képet MAGADRÓL! Az alapján el tudjuk dönteni hogy tetszel vagy sem. Írtam az összképet. Igen, fontos minden! Az arcod, a tekinteted, ahogyan megszólalsz, ahogyan azokkal bánsz akitől nem akarsz semmit.(Segítek: nem csak szerelmileg, semmilyen érdeked nem fűződik hozzá hogy bármilyen viszonyban is legyetek)

Az alak annyira másodlagos, hogy te azt el sem hiszed! Bár a testrészeidnek akkoris harmóniában kell lenniük egymással! Ès továbbra is full retard dolog egy agyonretusált "plus size" rib...nc képével villogni, főleg hogy külföldi, teljesen más vonásai vannak, tök más kultúra...(De az alakom miatt linkeltem be csak... Csak a pasik nem női aggyal gondolkodnak! Olvasd el újra amit írtam!)

jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem arcról volt itt szó,hanem alkatról
jan. 21. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!