Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől kezd a nőhöz kötődni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől kezd a nőhöz kötődni a férfi?

Figyelt kérdés
Elég ha teszik neki vagy ha mindennap beszélnek? Vagy csak akkor fog kötődhi ha a férfi kemény munkát tett a kapcsolatba? netán ha a nő körbeudvarolja nap mint nap?

jan. 16. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Na erre én is kiváncsi lennék
jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá racionális magyarázat, legalábbis nálam. Nem kell hozzá,hogy kemény munkát tegyen bele se ő se én. Valakivel elég egy pillanat, csak belenézünk mélyen egymás szemébe és már odavagyok érte. Más meg évekig próbálkozhat, a feje tetejére is állhat, akkor se fog kelleni, és minél inkább próbálna ésszerűen meggyőzni, hogy legyek vele együtt,annál inkább kiábrándulok belőle.
jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a férfi nemcsak testileg lát a nőben fantáziát, hanem lelkileg is.
jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
A gyerektől..
jan. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Változó, hogy ki mitől kezd el igazán kötődni. Nem vagyunk egyformák, de az ilyen "gyerektől" válaszok szerintem rémesek, mert egy rossz kapcsolatra soha nem lesz megoldás sem a gyerek sem az esküvő.


Én személy szerint olyan nőhöz tudok kötődni aki törődik velem és akinek érdekes a személyisége, intelligens és vonzó nő számomra. Sokat tud jelenteni egy férfi számára, ha a nő biztos pont tud lenni számára. De egy jól működő kapcsolathoz a megfelelő szexuális élet is hozzátartozik így lényegében azt is lehetne mondani, mint kötődést kialakító elem, csak ez mögé sokan látnak szexéhséget.


F

jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
A p*nától...
jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Max attol ha van egyaltalán kötődesi képessége. Akkor megtalálja azt mihez kötődjön.
jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt az adott ferfitől kellene megkérdezni, nem mástól mivel mindegyik más dolog miatt amit az adott lány személyében fontosnak vél. Forditva is ugyan így igaz.
jan. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha normális gyerekkora volt vagy már feldolgozta a gyerekkori traumáit, akkor képes lesz felnőtt, érett, egyenrangú kötődésre.
jan. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, az egyik exem pl ahhoz a lányhoz kötött aki csomószor felvágta az ereit, egy másik ahhoz, aki szarrá csalta a legjobb haverjával. Ők pl hozzám nem tudtak, pedig én normális és hűséges vagyok.
jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!