Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a pali aki nem beszél az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a pali aki nem beszél az érzeseiről nálatok is instant kuka?

Figyelt kérdés

Vagy titkolózik vmu miatt vagy pedig tök életképtelen az ilyesmihez és akkor az a későbbiekben is gondot okoz majd. Instant kuka mindekttő.

Túl gonosz vagyok?

Mi más opció lehet még?



jan. 18. 14:16
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
De aki nagyon alap dolgokban megbukik, tehát randizni sem hív, a kollégák meg folyton kédezgetik, hogy összejöttetek-e már végre mert láttuk hogy viselkedik Balázs ha a közeledben van.
jan. 18. 14:18
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Valószínűleg igen.


Én saját magamon azt tapasztaltam, hogyha nem nyílsz meg egy nőnek akkor egy idő után kioffolnak. Nem nagyon akarnak tanítgatni egy férfit aki belül olyan, mint egy kisgyerek.



De ezzel nincs baj, persze régen azért rosszul esett.

jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%

Nemrég volt itt egy kérdés arról, hogy ha a pasi a nyaggatás hatására megnyílik, és mesél pl. a gyengeségeiről vagy bizonytalanságairól, az red flag-e. És hát bizony az derült kis, hogy az sok nőnél instant kuka.


Most a kérdés alapján ha nem beszél az érzéseiről, az is kuka.


Konklúzió: férfiak, csak a pozitív, izgi érzéseitekről beszéljetek, amit nem kell megemészteni a nőnek, amit nem kell feldolgozni.


Aztán jöhet a csajos önfényezés az "érzelmi házimunkáról".

jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem olyan érzésekről. Elhív randozni vagy sem. Csak csapja a szelet, lófrál körülötted, délután odacsapódik véletlen melléd és úgy mentek hazafelé munkából. Nagyon aranyos veled (hozhatom a reggeli kávéját mellé vesz csokit is), talpig úriember de nem hív randizni.
jan. 18. 14:28
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tehát most egy olyan fazont akarsz kukázni és visszautasítani, aki el sem hívott randizni? Az azért nehéz lesz :D
jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem hív randizni, akkor kuka egy idő után. Én hívtam már pasit randizni. Kár volt. Az ilyen tényleg egy szerencsétlen semmire való.
jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem dobhatod ki ha randira se hívott, hívd el te ha annyira tetszik. Lehet csak félénk, vagy nem akar munkahelyről valakit.
jan. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

5. Azért azt te is belátod, hogy az nem normális, hogy állandóan ott lófrál körülötted, és mégsem lép.

Az ilyen sáros mint a szar.

jan. 18. 14:41
 9/22 A kérdező kommentje:
Szerintem az ilyennel tuti nem kóser valami, ezért utasítanám el nyomban.
jan. 18. 14:42
 10/22 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Aztán valaki elhívott moziba, mondtam neki lehet megyek moziba hétvégén, xy elhívott, nem tudom menjek e, váratlanul ért. Erre megkérdezte: És velem eljönnél? Aztán összejöttünk.
jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!