Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó nő kicsit csúnya férfival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó nő kicsit csúnya férfival? Tapasztalatok? Instant kisebbségi komplexus?

Figyelt kérdés
Egy egészen szép nő összejön egy átlag alatti férvial abból mi sülhet ki?Inkább a férfi oldalra lennék kíváncsi? Jobban meg fogja becsülni a partnerét vagy pont,hogy nem tudja a helyzetet elfogadni? A férfi magával elégedett,a nő magával nem, pedig szép. Szerintetek működhet? MOndjuk 4.5 a pasi a csaj meg 7.5.
2019. júl. 14. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Biztos pont, mivel a csávó nem tudná jobbal megcsalni :D
2019. júl. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Én ilyen vagyok, 4-5, ahogy nézzük. 7-es és 8-as barátnőim voltak. A legutóbbival pl. én szakítottam, mert személyiségre borzalmas volt.
2019. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2, mi volt olyan borzalmas a lányban,hogy ott hagytad?
2019. júl. 14. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm is kb ilyesmi lehet. 7.5 én viszont olyan 4-5 körüli max. Nagyon szép lány, jobbat nem ismerek nála. Nálam bárki jobbat kaphatna, nem vagyok valami helyes, egy tök átlagos srác cukorbetegséggel, de azért túlsúlyos nem vagyok. Nem vagyok túl népszerű sem, de így legalább tudom, hogy önmagamért szeret. Mindig csinosnak és cukinak tartottam, de amíg nem kezdtünk el beszélgetni és nem ismertem meg jobban, addig nem szerettem. Után és mostmár nagyon, ha velem marad én sosem hagyom el.
2019. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!