Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagyon jó lány barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó lány barátom (én fiú) és az ex-e egyfolytában "zaklatja" mit tegyünk, tegyek? NAGYON ROSSZ LÁTNI AHOGY SZENVED.

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány akivel én nagyon jó barátságban vagyok, többis van köztünk (mind a ketten tudjuk) De most nem ez a lányeg! Hanem az hogy a lány már több mint egy éve szakított a sráccal mert csak hétvégi barátnőnek tartotta őt. A lány hallani se akar a srác felől meg nem is érdekli már de ez a f@sz egyfolytában zaklatja szegényt. A lány tesóját(fiú) használja fel arra hogy megkerülje a lány válaszát és meghivattja magát hozzájuk. Vagy a saját anyját veszi rá hogy beszéljen a lánnyal és akkor had menjen át! A lánnyal mindig beszéljük hogy mit csinál ez a f@sz de a lány azt mondja hogy nem érdekli (leszarja fejét) de ha ez a hülye ott van vagy "véltelenül" találkoznak akkor tuti hogy a lány mindig lehangolódik és rossz kedvű lesz.


KÉRLEK SEGÍTSETEK NAGYON ROSSZ LÁTni AHOGY SZENVED SZEGÉNY!!!!!!!!!!! :( NAGYON NAGYON KÖSZÖNÖM AKI SEGÍT! ÖRÖK HÁLÁM!

én 18/f, csaj 16, a srác 15-16


2010. okt. 23. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"A lány tesóját(fiú) használja fel arra hogy megkerülje a lány válaszát és meghivattja magát hozzájuk. Vagy a saját anyját veszi rá hogy beszéljen a lánnyal és akkor had menjen át!"


Hát ez hihetetlenül szánalmas és nevetséges, bocsi...

Egyébként, ha nem érdekli a fiú, akkor szarja le és kész. Ha meg zaklatja, hívja a rendőröket. Mást nem nagyon tehettek. Max beszélgessetek vele kicsit.

2010. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én egyfolytában mondogatom a lánynak hogy mondja a saját családjának hogy mit csinál vele ez a f@sz de annyira leszarja ezt a hülyét


mondom neki hogy csinálja ezt a válsz: nem érdekel

vagy hogy beszéljen a srác szüleivel v.: nem tudja hogy tudják-e de nem is érdekli


jön hozzám és mondja mondja mondja hogy ez a f@sz mit csinál vele és ez nekem annyira rossz a szívem hasad meg.


igen a srác a saját tulajdno anyját használta legutóbb hogy a lányhoz átmehessen

2010. okt. 23. 14:32
 3/6 A kérdező kommentje:

+ infó srác áthivatja magát és ő bejelenti hogy ott alszik a lányka jóformán nincs beleszólása pedig "nincs elveszve" nagyon talpra esett csaj

de egyszerűen annyira leszarja a fejét csak ez a hülye nem veszi a lapot


mindig mondom a csjnak ha átakarmenni ne engedje be az ajtón de akkor ez a hülye képes ott szavalni egész éjjel meg ott aludni az árokban

2010. nov. 5. 07:11
 4/6 A kérdező kommentje:
*lányka -> lánynak
2010. nov. 5. 07:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a csávót és beszélgess el vele.
2010. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
37%
Ha annyit megtennél a lányért verd laposra azt a f*szt.
2010. nov. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!