Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok.163 cm,56...

15 éves lány vagyok.163 cm,56 kg. A fogamzásgátlótól híztam meg, ezelőtt 49 kg voltam. Hogy fogyjak le, ha a tabi egyfolytában hízlal?

Figyelt kérdés
Úgy sem éreztem jól magam, de most egyenesen kínszenvedés, hogy 50 fokban beöltözök, mert nem merek smmit felvenni. A fogamzásgátló egyfolytában hízlal. Hogy fogyjak le mellette? Valami egészséges módszerrel. Mert lassan enni sem merek.
2009. máj. 23. 21:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Már mindent próbáltam. Futást, úszást, citromos vizet, kevesebb, okosabb étkezést...de eredménytelenül. valami ötlet?
2009. máj. 23. 21:20
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Már bocs, de miért kell neked fogamzásgátló 15 évesen?
2009. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
ezt a kérdést fel akartam tenni énis
2009. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
és a szüleid nem mondták, hogy édes kislányom 15 évesen minek a fogamzásgátló...jesszusom...
2009. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem kioktatást kért, legyen már az ő dolga hogy mikor kezdi el szedni a fogamzásgátlót!!!!! Jobb lenne ha nem vádekezne és felcsinálnák?


Szóval: Nőgyógyász írta fel a gyógyszert vagy csak úgy szeded? Nem mindegy. Vannak drágább tabik, amikben kevesebb a hormon és nem hízol tőle. Azért nem mindegy hogy milyet szedsz, szerintem menj el nődokihoz hogy vizsgáljon meg és írjon fel vmi normális tabit, ami tényleg neked való. Ha a neked valót szeded, akkor nem fogsz hízni, de így ha tobább szeded, akkor ha eszel ha nem hízni fogsz. Csinálhatsz bármit, ehetsz bármit, mert nem a kajától vagy a mozgáshiánytól hízol, hanem a gyógyszertől. Teljesen felborult a hormonháztartásod és ez okozza a hízást, ne éhezz hanem menj el orvoshoz és írass fel vmi normális tabit. Ezt hagyd abba sztem rögtön és addig védekezzetek gumival.

2009. máj. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
vagy az étvágyad lett jobb a bogyótól, vagy az anyagcseréd változott meg, válts gyógyszert, mond el a nőgyógyásznak.
2009. máj. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
kedves kommentezők, nem gondoljátok, hogy a fogamzásgátlót nem csak antibébiként lehet használni, hanem hormonproblémákra, menzi beállítására is? Nem kell ahoz szexelni hogy valaki ilyet szedjen. Van aki pattanások ellen szed, mert bizony a jó fogamzásgátlók a bőrnek is jót tesznek, valamint a vérszegénységemet hozták rendbe, mert megemelték a vasamat, és a vérszegénység is okozhat rendszertelen menzit.
2009. máj. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
eleve csak nőgyógyász révén szedhet fogamzásgátlót, vizsgálatok nélkül sosem írnák fel neki, biztos meg van az oka rá, recept nélkül sehol nem kaptok fogi tabit a gyógyszertárakban, a házidoki is csak úgy írhatja fel, ha előtte a nőgyógyász jóváhagyta. Maximum úgy juthat bogyóhoz, ha egy rokona már nem szedi és a megmaradt gyógyszereit odaadja neki, de ki az a hülye felnőtt ember aki fiatal csajnak orvos utasítása nélkül ilyet ad? A doki tudja mit csinál, amúgy ha szexuális életet is élne, jobb egy bogyó, mint holnap egy kisbaba gyerek fejjel. Van kai nem bízik az óvszerben, ennyi, neki legalább van esze védekezni. (ha meg nem acélból szedi akkor főleg nem számít a kora)
2009. máj. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre miért kérdéssel válaszolnak sokan, és milyen jogon oktatnak ki valakit, főleg ha nem is tudják mi okból szedi a bogyót. Nos pont h az a baj h nem kéne koplalni, meg kifonni az étrendedből a cukrot, fehérjét, szénhidrátot. Ha reggel eszel akkor bármit ehetsz és bármennyit, a fűszerezéssel vigyázz, mert a só megköti a vizet, a víz pedig eléggé fel tudja puffasztani az embert. ne fogyj, inkább csak izmosodj, alakítsd át izommá a sz9veteidet, ahoz nem elég mozogni, ahoz enni is kell, kell az alapanyag. Ha eszel több erőd lesz mozogni, az izom pedig jobban égeti a zsírt :)
2009. máj. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A vérzési zavaraim miatt kell szednem, meg az alacson hormonszintem miatt, meg a policisztás jellegű petefészkem miatt:S
2009. máj. 24. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!