Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyen sok igényed, de kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen sok igényed, de kevés elvárásod! Egyetértesz?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=EGbSw8JWS1k


Azt mondja a hölgy, amúgy nagyon intelligens, imádom a videóit, hogy legyen sok igényed, de kevés elvárásod. Én még mindig nem értem. Ha nekem szükségem van arra, hogy egy férfi a tenyerén hordozzon, mert ettől érzem magam megbecsülve, akkor az igény vagy elvárás? Szerintem az mindkettő. Akkor hogy is van ez?


jan. 20. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
ki gondolta volna, hogy ezt egy nő találta ki
jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet.

F

jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 LuckyLevi ***** válasza:

Igény az, ami, ha kielégül, akkor jól érzed magad. Elvárás az, amit akár ki is erőszakol, mint alapszükséglet.

Mondjuk igényled, hogy elvigyenek évente 2-szer nyaralni. Akkor, nem rágód folyton a párod fülét, hogy vigyen el. Nyilván elmondod neki, de nem erőszakolod ki. És megköszönöd, ha megteszi.

Ha elvárás, akkor folyamatosan cseszegeted, hogy mikor mentek nyaralni és nem hálálkodsz érte.

Valami ilyesmi szerintem. De a videót nem néztem. Nem érdekel, hogy random nők mit okoskodnak random nőknek, hogy mit csináljanak a random kapcsolataikban. Mindenki éljen úgy, ahogy jól érzi magát. Nyugodtan legyenek elvárásaid.

jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kettő ugyanaz, csak más szóval.


Vagy akkor az én seggecskémet is lehet nyalni, mert itt már elmondtam sokszor, hogy kétféleképpen van értelmezve az elvárás.


A férfiak sokszor kiakadnak az elvárásokon, mert azt hiszik, az azt jelenti, hogy az adott tulajdonságokat kell felvenni/eljátszani kapcsolatban. Pedig annyit jelent, hogy alapból olyat keresel.


A példáddal élve, ha ezt olvassák, azt hiszik, hogy te azt akarod, hogy a személyiségüket félretéve játsszák el a tenyeren hordozóst. De te olyat férfit keresel, aki ha párkapcsolatban van, a párját szereti a tenyerén hordozni. Ez ennyire egyszerű.

jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Amit a hölgy mond, az tulajdonképp a következő:



"Ha kapcsolatba kerülünk, ne legyél fösvény velem!" = helytelen megnyilvánulás, elvárás, a férfiak ettől megijednek.


"Én nem kapcsolódom olyanokkal, akik fösvények egy párkapcsolatban!" = helyes megfogalmazás, értékelendő, nem ijesztő.



Szerintem a két mondat szinonima. Ha valaki alapból ilyen, azt mindkét mondat elijeszti, ha valaki nem ilyen, azt egyik mondat sem.

jan. 20. 20:26
 6/15 anonim ***** válasza:
5, azt mondja, amit a 4-esben leírtam.
jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 LuckyLevi ***** válasza:

Az egyik egy felszólítás, hogy milyen legyen, vagy ne legyen. Nagyon direkt, ijesztő, hogy így kommunikál, hogy már az ismerkedési fázisban megmondja milyen legyen a kiszemelt.

A másik verzió, hogy van igénye, róla szól és erre a pasi, ha bejön neki nő,hogy szeretné ezt az igényt kielégíteni. Szóval itt inkább egy kihívás, az első esetben meg parancs.

De a kettő ugyanazt jelenti, csak máshogy fejezed ki. Hétfejű sárkányként, vagy hercegnőként. De ez úgyis belülről fakad. Csak, mert valaki elmondja, hogy beszélj másokkal, nem fogsz megváltozni. Legfeljebb, ha sokat gyakorlod. Bár belül maradsz, aki vagy.

jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A mondanivalója lényege, hogy te nem változtathatsz meg másokat, nem kényszerítheted rá őket egy olyan viselkedésformára, ami nem belülről fakad nekik. Tehát, ha te azt szeretnéd, hogy a párod egy olyan ember legyen, aki szereti a párját a tenyerén hordozni, akkor ez azt jelenti, hogy neked IGÉNYED van egy ilyen férfira. Tehát ha mégis elkezdesz randizni valakivel, akiről kiderül, hogy nagyon nem ilyen, akkor te mint cselekvő fél ebben a felállásban csak arról dönthetsz, hogy ennek ellenére folytatod-e az ismerkedést ezzel az emberrel vagy megszakítod vele a kapcsolatot, mert nem kívánsz olyan emberhez kapcsolódni, akinek ez nem olyan fontos, mint neked.

Igény = te döntesz arról mit/kit engedsz be az életedbe;

Elvárás = valaki mástól várod, hogy úgy viselkedjen, ahogy az neked tetszik.

jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 LuckyLevi ***** válasza:
#8 Ez is jó következtetésnek tűnik. Mondjuk, akinek ezt is tanítani kell, az elég melyről indul.
jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Legyen igényed de ne várj el semmit. Fogadd ami jön úgy ahogy van vagy keress tovább az igényeidnek megfelelően.

Nem bonyolult..

N 31

jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!