Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy tekint a párjára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy tekint a párjára, milyen jó és rossz tulajdonságia vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mit szeretsz benne, mulyennek látod, milyen tulajdonságait utalod?

2018. máj. 23. 21:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Pozitív: nincsenek làny barátai ( legalább beismerem, hogy féltékeny vagyok!), megbízható, szeretetteljes, humoros, odaadó, kiáll mellettem, támogat amiben nem érzem magam jónak, segítőkész, talpra esett és szívós ha munkáról van szó ennek az ellentetje az egyik negatív, mert itthon nem ilyen.

Negatív: lusta, trehány, szerintem hímsoviniszta.. de mondhatjuk tudom kezelni, éppen ezért tart engem feministának 😂. Néha nem veszi figyelembe az akaratom vagy az igényeim. Ezt így tömören olvasva félre lehet érteni, de nem szeretném itt kifejteni.

2018. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!