Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatbol lehet komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatbol lehet komolyabb is ?

Figyelt kérdés

Szex utan ha össze akar bújni és úgy elaludni és reggel így kelni akkor nincs meg a részéről a szerelem?vagy igen?

Vagy mire lehet gondolni ?


jan. 22. 21:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
All a cerkaja megint?
jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok esély van rá, hogy komolyabb lesz.
jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.
jan. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet persze.

De nem azért mert szex után összeakar bújni. Én is volt hogy összebújtam szex után. Ölelgettem, puszilgattam. De nem azért mert szerelmes voltam, hanem azért mert jól esett. Majd ha elhív rendes randira, és nem csak a szexen lesz a hangsúly, akkor gondolkozz komoly kapcsolatban.

jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tapasztalat...nem jelent ssmmit :)
jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!