Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes belemennem szexkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belemennem szexkapcsolatba, ha még szűz vagyok, vagy várjak egy olyan férfire, aki komolyabban érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 29 éves lány vagyok és még szűz vagyok. Volt már barátom, de mire eljutottunk volna a szexig, kiismertem őt, nem lett belőle semmi. Szinte mindig ez történt. Nem vagyok csúnya se. Szerintem az emberek 0 %-a hinné azt rólam, hogy még szűz vagyok.

A kérdésem pedig az, hogy szerintetek hajtsam el továbbra is azokat, akiknek csak szexre kellek, vagy várjak, hátha találkozok olyan férfival, aki komolyan érdeklődik irántam?


2019. márc. 17. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Mond, hogy kamu kérdés. Nehéz elhinnem egy felnőtt, 29 éves nőről, mert már nem lány vagy, nem kislány vagy.

Ha eddig nem volt kapcsolatod, akkor valami nagy gond van veled, és az nem a külsődbe rejlik.

Hát nem szívesen pesztrálnék már egy 29 éves nőt, aki szűz még mindig. Mert a kapcsolat része a szex, és biztos nem várnék már félévet arra a nőre.

2019. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%

Tegyük fel, megtalálod a tökéletest, szexelsz vele, azt hiszed, minden csodaszééép, és vége, otthagy. Az rosszabb vagy hogy egy szinte idegen? Bár szűzként ahhoz is ragaszkodni fogsz.


Ettől függetlenül mai aggyal lennék még inkább szűz annyi idősen, mint te.

2019. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Ha jót szeretnél magadnak mindenféleképp várj. Én biztos hogy nem szexelnék férfi létemre csak azért mert nagyon kielégületlen vagyok, vagy akármi. Nekem fontos a bizalom,vonzódás,érzelem,ismerettség...stb ha tényleg jó együttlétet akarsz akkor azt szerelemből tedd ne csak úgy hogy elveszítsd.
2019. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

"Volt már barátom, de mire eljutottunk volna a szexig, kiismertem őt, nem lett belőle semmi."


Ismerős. Csak én fiú vagyok, és fiatalabb.


Tedd azt, amit jónak érzel, de ha lefekszel valakivel párkapcsolaton kívül, azt ne azért tedd, mert "ideje lenne már elveszítenem", hanem mert tényleg kívánod azt a férfit!


Párkapcsolaton belül amúgy talán azért lenne jobb, mert aki szeret, az valószínűséggel jobban kezelné, ha esetleg észrevehető lenne a tapasztalatlanságod, meg gondolom, egy olyan embernek te is könnyebben elmondanád, hogy szűz vagy.

2019. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*nagy valószínűséggel
2019. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Az a baj hogy ez az oldal anonim és fogalmam sincs hogy valódi a kérdés vagy pedig kamu.
2019. márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy csak szexre kellettél neki?

Kíváncsi lennék, hogy mennyi idő kellett, hogy "kiismerd". Pár hét, vagy hónapok, esetleg fél év, egy év? Ha pár hét alatt "ismerted ki", azt mondom rendben, megértelek. Ha hónapokig tartott és addig nem volt semmi, az már gáz lehet. Ha fél évig, hát addig senki nem fog várni rád, még egy frusztrált gyakoris szűz fiú sem. Max ha mindketten aszexuálisak vagytok.

2019. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%

Várj, amíg vmi komolyabb néz ki...mert, nem ártana az ismerkedős fázis, egy szinte vadidegen, lehet nem figyelne rád, és rossz élmény lenne, az pedig a későbbi szexuális életedre is hatással lehet.

Ha eddig nem történt meg, most már +- pár hónap, vagy 1 év nem oszt nem szoroz.

Kövezzetek meg, de majd 30 vagy, és szűz, ezt nem mondanám normálisnak.... 🤔


Mi van emögött?

Nincs kedvem találgatni.

Vmi oka kell, hogy legyen!

2019. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

24f. a cipőnk hasonlít, de csak félig ugyanaz a fazon. mondanám, hogy tegyünk egy próbát, de valahogy egyikünkben sem érzem, hogy működni tudna a dolog.


egyébként a második kérdésed, mintha freudi lenne... :D

2019. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66% te naponta változtatod a nemed. Hogy csinálod?
2019. márc. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!