Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasim szerint gáz hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim szerint gáz hogy nem tudok meglógni zh-ról. Tényleg béna volnék?

Figyelt kérdés

Van egy fontos program, de ütjözik az egyik zh-val. Mondtam neki erre ő lebénázott és azt mondta hogy egy birka magyar egyetemre járok, nehogy már gondot okozzon hogy máskorra intézzem a zh-t pótlólag.

Neki elég szigorúak voltak a szülei, megtanult mindent elintézni és sikeres is az életben és munkájában.

Ezen viszont összevesztünk.

Vélemény?


jan. 23. 17:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az eset ősszel történt de elültette a bogarat a fülembe. Mas diolomát hamisít, lehet tényleg igaza van.
jan. 23. 17:50
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Legalább ez egy viccesebb fajta trollkérdés.
jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza. Mivel ütközött a zh? Temetéssel, vagy csak egy előadással/összejövetellel stb.
jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Máskorra intézni a zh-t? Nyilván átrakatni nem lehet, de van mikor adnak lehetőséget pótzh-ra. Egyszer nekem is volt erre szükség, mert tényleg nagyon beteg voltam, de nem jártam jól vele, sokkal nehezebb volt a pót, mondván, hogy volt plusz egy hetem tanulni rá.
jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Amúgy tényleg jó lenne tudni, hogy mivel ütközött.


Ha egy közeli barátnőm azért nem jönne el mondjuk az esküvőmre, mert zh-t ír, akkor a párodhoz hasonlóan vélekednék.

Egy random társasjátékozásért viszont senkitől sem várnám, hogy átalakítsa az előre fixált fontos időpontjait.

jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Bandája jött külföldről és be akart mutatni mert olyan büszke hogy a párja vagyok.

Légyszí többen írjatok!

jan. 23. 18:49
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ő milyen egyetemre járt, de jobb helyeken nem lehet ilyeneket csinálni. Én mindig az egyetemet tettem ilyen helyzetekben elsőre, baráti programokat semmiből nem áll 1-2 órával csúsztatni, de egy zh vagy vizsga nem ilyen.
jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ZH-t írtál aznap, nem egész napod ment el rá, meg lehetett volna úgy beszélni, hogy ahogy vége a ZH-nak mész is le becsatlakozni hozzájuk
jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Azért egy ZH nem egész napos elfoglaltság (max. 1-2 óra), utána is lehet bármit csinálni. Ebből is látszik, hogy nem valós a kérdés.
jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
Egy idióta ha erre bíztat. Inkább támogatnia kéne tisztességesen.
jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!