Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A srác hagyja leülepedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác hagyja leülepedni a kapcsolatot, talán kíméletesen akar meglógni belőle?

Figyelt kérdés

Barátommal jól megvagyunk, de úgy érzem felőrli a kapcsolatunkat hogy nem mozdulunk ki, nem visz el sehova, nem kedveskedik. Csak négy fal közé korlátozódik a együttlétünk már több mint fél éve. Egyébként mind a ketten bulizósabb fajták vagyunk, de külön járunk el, és már minden praktikát bevetettem hogy ezt tudatára adjam hogy zavar mert ellaposodtunk. A kifogás az ő részéről mindig a fáradtság vagy tanulni való, amit persze megértek, de hát arra van ideje az embernek amit akar, hiszen én is tanulok munka mellett stb. Megkértem hogy találjon már ki valami programot, mert az én ötleteim ( színház/ étterem/ sáta stb. ) sohasem jók. Végső esetben felajánlottam hogy legalább aludjunk együtt, erre "ok, holnap együtt aludhatunk, tessék itt a program". Nem értem! Kedves, meg érzem hogy szeret, minden, de tudom hogy ő nem ilyen! Rákérdezzek arra is talán hogy így akarja kinyírni a kapcsolatunkat tudatosan? Mi a véleményetek?:(

23/L


2011. okt. 22. 00:59
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
57%

Beszari kölyök, nem mer konfliktusba kerülni. Így addig vár, amíg szépen meg nem unod és ki nem rakod. Az igyekezet szikrája sincs meg benne, hogy rendbe hozza a dolgokat. Én azt mondom, hogy ülj le vele és nagyon őszintén mondd el neki, hogy mi bánt, ne játszmázz, ahogy eddig csináltad (praktikák bevetése...). Mondd meg neki, hogy ha nem hajlandó elmondani, hogy hogy álltok, akkor te véget vetsz ennek most és azonnal. De aztán ha úgy alakul, akkor tényleg mondd ki és vess véget, mert el fogja könyvelni, hogy egy újabb hisztid volt és végül teljesen elveszíted a női méltóságodat előtte!


Ezen most sok fog múlni, de ne félj meglépni ezt. Járjon az a fejedben, hogy megéri-e még hónapokig a tudatlanságban és az unalomban szenvedni, ha ugyanazt az időt magadra is fordíthatnád meg arra, hogy boldog legyél (esetleg egy másik fiú mellett).

2011. okt. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazad van. francba :(
2011. okt. 22. 01:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Az en pasim is ilyen volt, elpazaroltam 8 evet az eletembol, mert nem mertem lepni. Te ne csinald.

Vagy, ha kicsit "szorakozni" akarsz, teszteld a reakciojat. Kezjd el hazassagrol meg gyerekekrol beszelni. :) Ok, ez csak vicc volt, de megneznem az arckifejezeset.

2011. okt. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!