Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit vonna le ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit vonna le ebből?

Figyelt kérdés

Bonyolult ez a helyzet.

Az utóbbi napokban egy közösségi oldalon elkezdtem beszélgetni egy fiúval, hirtelen jött. Hívás lett belőle. Annyira elbeszélgettünk és összhangban voltunk mindennel minden téren, hogy egész éjszaka délelőttbe nyúlóan elhúzódott, több mint 12 órát beszélgettünk. Nekem is hihetetlen még mindig :D sosem gondoltam volna hogy valakivel valaha lesz ilyen, de valóban megtörtént. Annyira nagyon egy hullámhosszon vagyunk tényleg, ugyanaz a felfogás, értékrend, közös pontok.

Másnap is ugyanúgy elbeszélgettünk hívásban kb 8 órát. Majd utána való nap is, 10 órát.

Ez idő alatt átbeszéltünk szinte mindent már amit lehetett így elsőre ismeretlenül, rengeteg témát érintettünk tényleg.

Kérte hogy legyünk őszinték és adjuk meg egymásnak a bizalmat már amennyire lehet így ilyen formában. Tehát hogy osszunk meg mindent egymással magunkról és legyünk nyíltak. Így is volt, ezért nagyon előrehaladt már a beszélgetésünk.

Olyanokat is megosztottam vele amit amúgy alap esetben nem mondanék el egy ismeretlennek. De ahogy jöttek a témák egymás után, egyre bensőségesebb irányt váltott ez. Elmondtam neki, hogy én szűz vagyok még, de viszont minden más dolog volt már azonkívül. Mondta, hogy érdekli ennél több is, de szándékosan nem kérdezget rá részletekre és olyan intim dolgokra amivel mondjuk engem megsérthet, nem akarná elrontani az eddigi beszélgetésünket semmi ilyennel. Ezért inkább az én kezembe adja az irányítást hogy kezdeményezzek esetleg ilyen téren hogy mibe avatnám még őt bele szívesen, mert én vagyok a nő, én szabjam meg nekem hogy a kényelmes még, tehát én húzzam meg a határokat. És hát mivel tényleg érdekelte őt minden velem kapcsolatos dolog, úgy éreztem megnyílhatok neki mert olyan tartalmas és értelemes beszélgetéseink voltak, hogy érdemesnek tartottam arra, hogy mélyebben belemenjek más dolgokba is. Megosztottam vele néhány részletet, de mégsem mindent ami már túl sok lenne. Ez neki mind tetszett bennem, legalábbis azt mutatta.

Tegnap volt a 3. nap amit szintén hívással töltöttünk, tehát átment a mai nap reggeléig. Előhozakodott ilyenekkel, hogy ahhoz képest, hogy én milyen kemény elérhetetlen nőnek mutattam be magam, elmondtam neki olyanokat is amit amúgy az alapján nem kéne megosztanom egy idegennel, tehát hogy ez egy kissé hiteltelen. Meg hogy én mennyire előre ragaszkodok és tartom magam ahhoz, hogy ha találkoznánk nem mennék bele semmibe és nem kaphatna meg. Pedig lehet ő kiváltaná azt belőlem és ezt nem tudhatom előre. Mert hiába vannak elveim ha látná rajtam hogy amúgy akarnám de én megjátszanám magam hogy direkt nem mennék bele, akkor simán otthagyna engem, meg ilyenek. Azt mondta, hogy tetszik neki ha ezt esetleg ő váltja ki belőlem hogy ennyire megnyílok neki, csak szimplán nem tudja eldönteni hogy most melyik vagyok valójában, elérhetetlen vagy könnyebben kapható. De én tisztáztam vele, hogy nem teljesen úgy vannak ezek ahogy ő gondolja. Nyilván persze nem tudhatom 100%-ban előre hogy ő milyen hatással lenne rám, de viszont bennem van tartás. Ez most olyan, hogy egy kapcsolatban úgy állsz a párodhoz hogy hűséges leszel hozzá mindenféleképpen, mert neked ez az elved, nem lennél hűtlen. Tehát ez egy döntés hogyha elhatározod magad akkor nem hagyod senkinek hogy kizökkentsen ebből a tartásodból. Szóval ott sem úgy állnál ehhez hozzá, hogy attól mert te hűséges típus vagy ki tudja ki mit váltana ki belőled és akkor belemennél akármibe ha olyan ingert kapsz rá. Mert akkor minek ígérnél hűséget, ha amúgy meg számolnál azzal is hogy hát sose tudni milyen külső befolyás ér és lehet belemennél. Ha te alapból nem vagy olyan jellem, akkor nem hagyod magad belevinni. Tehát most ha nálam megvan egy erős tartás, akkor nem hagyom magam egykönnyen bármilyen kísértés is ér, és ettől miért lennék álszent. Az meg, hogy én a nehezen kapható jellememből kiindulva hamar megosztottam vele mélyebb jellegű magánügyeket, szerintem nem vethető össze azzal hogy hát akkor csaknem vagyok olyan elérhetetlen. Mert én csak azt vettem figyelembe ilyen helyzetben, hogy a beszélgetés és ismerkedés haladása a cél, hogy folyamatosan szintet lépjen a beszélgetésünk. Attól hogy most én megosztottam azt amit mondjuk mással nem tennék, abból semmi nincs. Ez csak beszélgetés, az egy dolog hogy elmondtam ezt-azt, de most nem ebben lehet mérni azt hogy ki mennyire nehezen kapható hogy mit mond el, vagy mit nem. Tehát ettől még nem történt semmi amire azt lehetne mondani hogy engem belevitt valamibe amitől könnyűvérű lennék.

Ezt úgy megbeszéltük. De aztán meg később olyan furcsa lett hirtelen. Hívás közben én elmentem 2 percre mert dolgom volt, azalatt ő is aztán visszajött, beleszólt a hívásba hogy visszajött itt van mostmár. Én is hozzá szóltam, de ő szótlan lett. Pötyögéseket hallottam hogy valakivel nagyon chatelget, meg snapchat értesítő hangot. Akárhogy szóltam hozzá, ő nem válaszolt semmire. Nem értettem hogy mi van, végül letettem.

Azóta se tisztázódott ez az egész, nem írt nem hívott, semmi. Nyilván ezzel megbántott hogy figyelmen kívül hagyott mert ez nagy bunkóság és tiszteletlenség. Szóval most nem tudom hogy mi volt ez az egész, nem tudom hova tenni. Mi lesz ezután vagy abbamaradt minden, zavaros.

Néha kicsit olyan mintha manipulálni akarna ezekkel az ellentétes magyarázásaival hogy egyszer ezt mondja egyszer azt. De most ha reálisan belegondolunk, csak úgy szórakozásból senkivel nem beszélgetsz 12 órákat :D Tehát biztos nem azért mert mennyire szétunja magát, nem ok nélkül áldoz az ember valakire ennyit az idejéből alvás helyett. Amúgy ezeket a furcsaságokat leszámítva minden a legnagyobb rendben lenne, minden tökéletes, olyat láttunk meg egymásba amire mindig is szükségünk volt és örülünk hogy most megtaláltunk ezeket egymás személyében.

Mit gondoltok erről, mi lehet ez ? Mit kezdenétek most? Azt hozzátenném hogy nem tini kisgyerekek vagyunk, tehát nem éretlenségről van szó, de egyszerűen nem értem most ezt az egészet.



jan. 23. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

" De most ha reálisan belegondolunk, csak úgy szórakozásból senkivel nem beszélgetsz 12 órákat."


De. Szexcsetelésre simán áldoz ennyit egy pasi, az ilyenek izgatnak sok mindenkit. Ezzel a "nem akarlak faggatni" dologgal jól behúzott a csőbe, magadtól tárulkoztál ki. Jól tud manipulálni. Esélyes, hogy nem független és tényleg csak unaloműzésre kellettél. De ha mégis lenne találkozó, ugyanúgy manipulálna tovább, amíg le nem fekszel vele.

jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled beszelt maratoni idot, hanem barkivel.
jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kiegeszitenem, kozben vegul maszturbalt is. A sajat kis vilagaban van, akibe barki beleferhet virtualisan, aki kepes az eletebol ennyi idot adni.
jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te egy barommal beszêlgettél , akinek màr nem kellesz és rojtosra verte a farkàt míg beszéltetek kb erre kelletél.egy kisfiú volt agyilag.
jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy már nem vagytok tinik, attól még lehettek éretlenek. És amúgy azok is vagytok. A viselkedéséből totál lejön ez + te is, mivel nem ismered fel nála. De ezzel nincs baj, most tapasztalod meg.

Anno én is 7-8-10 órákat eldumáltam, ma már 30hoz közelítve tudom, hogy amellett, hogy nem jelent semmit, másrészt még éretlen is...

jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg szívesen beszélt veled egyrészt, másrészt pedig azt hitte, hogy ennyi duma után megvett kilóra és első randin lesz szex. És ugye itt is akadt el a dolog, hogy mondtad, ez nem így működik.

Amúgy láttad te ezt a pasit kamerán keresztül?

És máskor ismeretlen embereknek soha be mondj olyant, amit nem mondanal el bárkinek. Visszaelgetnek vele.

jan. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem bonyolult a helyzet. Akit érdekelsz, az keres, és következetesen fog viselkedni veled. Ha nem ezt teszi, ne kezdj el kombinálni. Következetes lesz az, aki normálisan, játszmák nélkül ismerkedik.


Szerintem nem egészséges, amikor két ember minden nap 10 órákat beszél. Hol van az életetek, a pihenés, a napi rutinotok? Mit csináltok, hogy ez belefér?


Nekem eleve rohadtul kellemetlen ezt olvasni, hogy ezt kell így úgy amúgy csűrni, csavarni, beszélni ide, oda, amoda róla hogy te mennyire van könnyen kapható. Mit kell erről ennyit beszélni, vesézgetni?? Neked meg miért olyan fontos ez, hogy kellően elérhetetlen legyél? Ezek is csak játszmák szerintem. Ha valaki nagyon vonzó és tényleg egy normális ember, nem az fogja érdekelni, hogy elsőre, vagy 1 hónap múlva fekszel e le vele, mert nem ez adja neki az értékedet. De valamiért ennek a csávónak rohadt fontos ezen csámcsognia. Nagyon taszító ez a hozzáállása hogy ezen rugózik, meg hogy te azt hiszed, ezt neki meg kell magyaráznod kiselőadásban... Nem elég, hogy majd te szexelsz bááárkivel, amikor te akarsz? Nem kell erről valami nyilatkozatot kifeszíteni a templom falára...

jan. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szexchatre, szexre ment, ennyi.
jan. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vonom le, hogy mindketten vagy nagyon fiatalok vagy nagyon tapasztalatlanok vagytok...


1. 20-30 órákat nem vesztegetünk el olyan emberre, akit élőben még nem is láttunk. Mert lehet, hogy ha egy szórakozóhelyen futottatok volna össze, még egy kólát sem fogadtál volna el tőle, annyira nincs kémia...


2. Vadidegeneknek nem tárulkozunk ki teljesen, sőt alig ismerősöknek sem, csak azoknak, akiket már jól ismerünk.


3. Nem bonyolódunk több órás szexchatbe egy ismeretlennel, mert a végén még furán érzzük magunkat.


4. "Amúgy ezeket a furcsaságokat leszámítva minden a legnagyobb rendben lenne, minden tökéletes, olyat láttunk meg egymásba amire mindig is szükségünk volt és örülünk hogy most megtaláltunk ezeket egymás személyében."


K..vára nem tökéletes és rohadtul nem találtad meg azt, amit hiszel! Beleestél egy saját magad által kreált álomképbe, amit kivetítettél egy noname, sosem látott srácra, aki mindössze annyit tett, hogy visszabüfögte azokat, amiket hallani akartál és arra élvezkedett, hogy ettől begerjedtél. Az én időmben kb. 16 éves korig működött ez a módszer, efölött már levágták a csajok, hogy az álompasinak hitt egyén csak egy töketlen papagáj. Amúgy nehogy azt hidd, hogy a srác rafkós, a beszélgetés során egyszerűen mindig a legkisebb ellenállás felé ment és mindenben egyetértett, amit mondtál.

jan. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van, elismerem.

Csak valahogy nem értem ezt az egészet, nekem nem logikus ez. Miért csinál ilyet valaki, mi viszi rá erre, mire jó ez? Ha így meg úgy nyomja az őszinteség fontosságát akkor miért lenne ez színjátszás az ő részéről? Ennyi erővel amúgy ugyanúgy lehetett volna ez részemről is csak színjáték szimpla játszadozás mert attól hogy azt mondom őszinte vagyok honnan tudhatja valóban igazat mondok-e és nem hazudoztam össze vissza mindent annak érdekében hogy szimpatikus legyek és jó színben tüntessem fel magam nála. Mondhattam volna én csak úgy viccből hogy én pont ilyen személyt kerestem mint ő akibe így megvan minden együttesen hogyha nem igaz, csak saját magam szórakoztatom vele. Nem lehet tudni, neki ez nem lehet biztos hogy most én tényleg az igazságot mondom vagy csak azt amit ő éppen hallani akarna. De hát én tudom hogy őszinte voltam, és ugyanígy amúgy lehetett ő is őszinte ezektől a dolgoktól függetlenül. Ő is mondhatta komolyan azt, hogy nem hitte létezhet valahol ilyen személy mint én, mert ez neki még mindig hihetetlen.

Ezt inkább csak egymáson érezheti két ember, biztosra tudni nem lehet csak tényleg kiérezni inkább a hangjából, a mondanivalójából. Én nem hallottam ki semmi megjátszást, nagyon őszinte volt amúgy tényleg az egész, ösztönös hirtelen érett válaszok voltak, nem mesterkélten átgondolt. Tehát az első 10 percbe én elhiszem hogy valaki próbálhatja magát megjátszani de azt nem lehet sokáig, könnyen felismerhető. Őszinte kölcsönös érdeklődések, komoly hangvételű beszélgetések voltak. Volt értelme és tartalma az egésznek, nem felszínes.

Meg tegyük fel elhiszem azokat hogy ez neki csak manipuláció lett volna az egész meg unaloműzés mert nincs jobb dolga aznap stb. Egy kis eszetlen üres lánnyal el lehet szórakozgatni mert akkor nem lát benne olyan értéket ami alapján többre tartaná attól hogy őt csak manipulálgassa kedvére, hogy elérje a saját érdekeit. De én egy normális céltudatos értelmes nő vagyok amit ő is felismert és erre figyelt fel az első pár mondatból is már, egyből szóvá tette ezt hogy neki ez az igazán fontos, az intelligencia ami nálam úgy látja megvan. Szóval most egy értelmes nőt miért akarna csupán csak manipulálgatni, megvezetni. Egy értelmesebb embert azért tartasz valamire, többre mint szexre. Mert én nem szex alapanyag vagyok, fejben nagy értékeim vannak amivel pontosan tisztában van.

Ez az intimebb rész így összevetve a 30 óra beszélgetésből max félóra volt, az összes többi komoly témák voltak, célratörő tervekről, pontos jövőképekről, családról, lelki dolgokról stb.

Viszont abban mindenképpen egyet kell értenem, hogy ha tiszta lenne minden, akkor nyilván keresett már volna egyből vagy meg se történik ilyen ami a hívás végét jelentette. Tehát igen, nem következetesen viselkedik. Ti teljesen elengednétek a dolgot vele, vagy talán ér még egy annyit, hogy ráírnátok megbeszélés céljából, hogy pontosan tisztázódjon minden, de úgy tényleg? Az a helyzet, hogy ilyet még tényleg nem tapasztaltam senkivel mint vele, olyan mély gondolatmenetei voltak az életről, kapcsolatokról meg mindenről, hogy ezt nézve nehéz elengednem, sajnálnám.

jan. 24. 01:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!