Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Crush, hogyan lehet túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crush, hogyan lehet túllépni rajta?N

Figyelt kérdés

Eletmben eloszor tortent velem ilyesmi..nem vagyok mar tini sem. Azt is értem, hogy ez a ferfi triggerelte a pszichológiai seruleseimet es pont annyira hozta elo oket, hogy ugy erezzem magam, mint egy drogos aki megkapta az anyagot es epp repul.


Pár hetig tartott a dolog, randiztunk vagy 10x, de ennyire meg soha semmi nem tort ossze, mint a vele valo kapcsolodas. Addig voltam valaki, volt egy személyiségem es az o jelenléte azt váltotta kibelolem, hogy konkretan szilankokra tortem, zokogtam, megkerdojeleztem az egesz szemelyisegemet, ki vagyok es mit akarok, milyen az eletem, olyan motivaciot adott amit soha semmi meg. Olyan volt nekem o, mint valami szektavezeto akit csodalok, balvanyozom akihez soha nem erhetek fel, megis kozel volt az ígérete, hog egyutt lehetunk.


Persze elutasitott es azota is bar van kapcsolatom, de akárhányszor ezsembe jut ez a ferfi az jar a fejmben, hogy akarom ot es ha o nincs akkor ures lesz az eletem, hogy akarkivel is leszek ezt atelni soha nem fogom.


Ezzel mit lehet kezdeni?? Probalom megadni magmnak azt amit benne lattam, de ugy erzem elbukok, az soha nem lesz olyan. Mar egeszen elvetemult dolgokat is tettem csakhogy kicsitid hasonlo allapotba keruljek, mint amit mellette ateltem..


Veletek volt mar ilyen?


jan. 24. 12:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nagyon gyorsan fordulj szakemberhez!
jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1, fordultam mar nem is egyhez. Volt akivel evekig dolgoztam, de egyik sem tudott segiteni, marmint mindegyik szerint nagyon okes vagyok, nincs semmi gond velem.
jan. 24. 12:14
 3/23 anonim ***** válasza:
66%

Borderlineos vagy?

Szerintem is orvos

jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
3, irtam, hogy jartam nem egynel, nem egy napig hanem kitartóan jartam es többnel is. Mindegyik szerint full egeszseges vagyok, senki nem diagnosztizált semmivel.
jan. 24. 12:21
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Akkor adják visszaa diplomát

Mert ebből a kemény 50sorbol is üvölt hogy katasztrófa mind a magadhoz mind a másikhoz való viszonyod

jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A hianyt kene betolteni. Azzal akivel vagy meg mindig nem teljes a dolog. Lehet sose lesz. A lemondas kepessege az elerhetetlen celokrol is az emberi fejlodes resze. Majd felnosz hozza idovel. Vagy nem.
jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
5, azert az kemeny, hogy okosabbnak hiszed magad olyanoknak akik ezt tanultak :D konnyu neten mindenkire dobalni, hogy ilyen-olyan beteg, de valóságban nem leszel attol meg szemelyisegzavaros, mert van 1-2 dolog amiben bizonytalan vagyok vagy erosen hat rad.
jan. 24. 12:32
 8/23 A kérdező kommentje:
6, azt gyakrolom, de nagyon nehez
jan. 24. 12:32
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Nem pszichológushoz kellene menned, hanem kórházi pszichiáter szakorvoshoz. A soraidból süt, hogy valami nagyon nem ok nálad. Én laikusként tök nem diagnosztizálnék senkit, de nyilvánvaló, hogy olyan problémád van, ami orvosi terápiát, és gyógyszert igényel, még ha nem is elmebetegség, vagy személyiségzavar, lehet valami átmeneti pszichózis is, ennyire szétesett gondolkodással.
jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
40%
Beszélj már magyarul te szerencsétlen!
jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!