Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állnátok ehhez? Elengedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnátok ehhez? Elengednétek?

Figyelt kérdés

Régóta együtt vagyunk párommal, fél év és érkezik a baba is.


Páromat most felkereste egy régi ismerőse, hogy eltávot kapott otthonról egy estére, elmenne egy koncertre amit ő is, párom is szeret, de egyedül nem akar, így menjenek együtt.


A helyzet viszont az, hogy a csaj úgymond párom crush-a.

Még középiskola végén, egyetem elején ismerkedett meg a lánnyal, amikor mi már együtt voltunk. Érzelmileg mindkét fél részéről volt egy fellángolás, de ebből semmi nem lett tettlegesség szintjén, párom végül döntött és a velem való kapcsolatot választotta.

Azon kívül, hogy belezúgtak egymásba, tényleg nem történt semmi, ez 1000%.

Azóta eltelt 10 év, a csaj is eljött a mi esküvőnk publikus részére, mi is elmentünk az övére. Most fél éves a fia és így jött, hgoy van most egy estéje amikor kiszabadulhat otthonról.


Párom tudja, hogy sokáig féltékeny voltam a csajra - lássuk be, nem alaptalanul - ezért megkérdezte mit gondolok erről. Lényegében azt kérdezi elengedem-e a csajjal a koncertre kettesben.


Ti hogy reagálnátok, ha ti lennétek ebben a helyzetben?



2023. aug. 30. 13:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem örülnék neki, hazudnék ha mást mondanék, de elengedném, mert fontos a bizalom egy kapcsolatban.
2023. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
91%
Kizárt. Fontos a bizalom, de madárnak senki ne nézzen. Vajon a csaj párja mennyire repes az örömtől?
2023. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
78%
2# Ha félre akarnak dugni, nem kell koncertre menniük hozzá, és meg fogják találni az alkalmat így is, úgy is. Ha nem engedi el, szerintem csak azt tükrözi majd, hogy mennyire féltékeny még mindig arra a másik csajra. Ha meg azt mondja hogy menj nyugodtan, érezd jól magad, talán a pasinak van annyi esze hogy egy ilyen főnyeremény csajt nem fog átbaszni, miközben a közös gyereküket várják épp..
2023. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%

Nincs egy barátnője sem? POnt a férjeddel kel mennie, akit akkor ismert meg, amikor már együtt voltatok(!), és kölcsönös fellángolás volt?

Kizárt. Már az előzmény is elég határeset, nekem bőven túl van rajta.

2023. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

"Ha félre akarnak dugni, nem kell koncertre menniük hozzá,"


A félredugások nagy része nem tervezett, hanem csak adódott. Tudod, az alkalom szüli a tolvajt.

2023. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
79%

Nem az a kérdés, hogy elengeded e, mert nem rendelkezel egy másik ember szabad akarata felett, hanem az, hogy van e annyi tartásod és önbecsülésed hogy ne dugd homokba a fejed és azt tudd erre a kérdésre a kedves párodnak válaszolni, hogy persze drágám, elmehetsz, hisz ki vagyok én hogy ezt megszabjam, de attól a perctől kezdve hogy kitetted a lábad az ajtó küszöbén azzal a nővel, na én abban a pillanatban kezdem el a cuccaidat pakolni a bőröndödbe és ha esetleg bejönni nem tudnál másnap, akkor tudd, hogy zárat is cseréltem.


Egyébként egy normális férfiembernek aki tiszteli a nője szerelmét, lényét és értékesnek látja, nem valami ürítőzsáknak abban a férfiban meg sem fogalmazódik ilyen nemű kérdés, merthogy az a férfi akit itt most jellemeztem az előbbre tartja a szeretett nője lelkivilágának jólétét és boldogságát egy olyan koncert helyett ahol egy volt "crush" a partija. Szóval a legalja, ez a férfi nem szeret nekem elhiheted.

2023. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez nem fair a párod részéről. Kicsit olyan, hogy áttolja rád az egészet, mert ha te beleegyezel, akkor megnyugszik a lelkiismerete. Ha ő korrekt lenne ,elve már nem is tartaná vele a kapcsolatot ugyanis itt a kiváncsiság és a mi lett volna, ha...érzés miatt bármi megtörténhet közöttük.Nem irigyellek.
2023. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Pontosítanék.

Felszínesen már ismerték egymást azelőtt is, hogy velem megismerkedett, de akkor még nem volt semmi. Kb akkor kezdtek el érdemben beszélgetni, amikor velem összejött. Nem ismerkedési célból, sok emberrel volt kontaktusbna akkoriban.

A csaj barátnőit meg nem tudom. Nem tudom középsuliból tartott-e meg bárkit, az egyetemet meg messze végezte, szóval lehet vannak barátai, csak azok messze vannak, a lakhelye meg a koncert meg itt.

2023. aug. 30. 13:43
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

De drága ezek részletkérdések. Hiába csűröd csavarod a sztorit és próbálsz szép csomagolást hozzárakni, a tények tények maradnak, a férfi akinek megengeded hogy porig alázzon (ez az) és isteníted jelenleg letojja azt, hogy te hogy állsz a dologhoz, mert ha nemet mondasz akkor te leszel a féltékeny, ha igent akkor meg megengeded neki hogy mégjobban megalázzon ezzel az egész dologgal, már akkor ki kellett volna dobni mikor másfelé kacsingatott, nem még választási lehetőséget adni. Egy életem egy halálom, én olyan férfival vagyok aki engem imád tetőtől talpig, a szerelem elmúlik, de engem szeressen ne egy másikat. Aztán még azt is megengedted neki hogy kapcsolatot tartson vele. Megengedted magadnak azt hogy akkor ne megálljt parancsolj neki, hogy nem azt kommunikáltad felé, hogy nem a szamár vagy a ló helyett és nem hátráltál akkor ki, nem tisztelted magad ennyire, most akkor ő hogy tiszteljen téged ha te se teszed?


Érzelmi kérdéskört csinál a koncertből, mert pontosan tudja mit fogsz mondani, hiszen már annyi mindent megengedtél neki amit megtehetett veled, úgysem fog elveszíteni. Ha érdekelné mit gondolsz megsúgom, magától mondott volna nemet a felhívásra. 6os voltam. Kérlek, ne legyél butus.

2023. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Anno ultimátumot adtam neki, hogy döntse el mit akar és akkor döntött, a csajt kioffolta és engem választott. Évente egy-kétszer ha beszélnek, nincs szó érdemi kontaktus tartásról. Utoljára 2 éve a csaj esküvőjén találkoztak, azelőtt meg mához 6 évvel ezelőtt a mi esküvőnkön. Az előtt meg gimiben, azaz kb 10 éve.


Azt mondja azért kérdezi meg, mert neki tök semleges, de tudja, hogy nekem régen nem volt az és ezért nem akar megbántani azzal, ha csakúgy elmegy vele.

2023. aug. 30. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!