Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem beszélünk egy nyelvet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem beszélünk egy nyelvet attól még lehet köztünk normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtünk meg beszélgetünk sokszor fordító segítségével de hiába él itt egy ideje alig tud magyarul.

Nyitottak vagyunk és tanul magyarul én is próbálok tanulni angolul mert az könnyebb mint a saját anyanyelve.

Szeretnénk találkozni de félek a nyelvi akadályokat nehéz lesz leküzdeni. Esetleg egy hangfordító gép beszerzése jó ötlet lenne?

Sokan le akarnak beszélni róla mert nem beszélünk egy nyelvet így szerintük kizárt egy normális kapcsolat max szex mert ahhoz nem kell beszélgetni.

De én kedvelem, ő is engem és minden nap azon vagyunk jobban megértsük egymást.



jan. 25. 08:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Tanulj angolul tőle függetlenül, hasznodra válik. Ha nem jön össze nem jön össze.
jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Ne hulyeskedjunk mar, ha itt el akkor nyilvan beszel angolul es a kerdezo pedig nem. Az nem egy honap, de mire arnyaltabban es valoban erthetoen megtudod magad fogalmazni a nullarol az nem keves ido es a teny ha nem egy anyanyelvutol tanulsz akkor meg a vegen helytelenul tanulod meg. A tanulas resze nagyon jo otlet es akar a pali is jo motivacionak, de egy ilyen kapcsolat nem tud mukodni. En mutogattam heteket es beszeltem a masikhoz es igazan idegesito volt, hogy keptelen egy epp mondatot kinyogni angolul es forditozni egyaltalan nem szorakoztato, idopocsekolas es nem beszelve arrol ha magyarrol forditasz akkor erhetnek meglepetesek mivel nem fordit helyesen a fordito.
jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
Nem fog működni. Eléggé baj, hogy angolul nem tudsz.
jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Igen szerintem is halálos probléma, hogy nem tudok anyanyelvi szinten angolul...


Beszél magyarul csak nagyon keveset, azt meg sehol nem írtam, hogy költözni szeretnék.

Meg akarom jobban ismerni nekem tényleg nagyon szimpatikus.

Nem mondtam, hogy egyből hozzá megyek csak ,hogy egy normális kapcsolatot ki lehet e alakítani így? Persze nagyon nehéz, hogy a kommunikáció nem megy gördülékenyen.

jan. 25. 08:52
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

"én is próbálok tanulni angolul mert az könnyebb mint a saját anyanyelve."

Ne kapd föl a vizet Mucus. Nem az a baj, hogy nem beszélsz anyanyelvi szinten angolul. Az a baj, hogy egyáltalán nem beszélsz.


Számomra abszurd az, hogy google translattel "beszélgettek", és ahelyett, hogy eret vágnál magadon, te a nagy közös jövőt tervezed.


Én jól beszélek angolul, de sok küldöldi kisvárosban megfordultam már, ahol a fogadóssal vagy pincérrel google translettel kellett kommunikálni, és bizony az a pár perc is egy idegi stressz teszt volt.


De egészségedre, próbáld meg.

jan. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Tudok ilyen párról, mindketto töri az angolt a mai napig, pedig az a közös nyelv, mégis 3 gyerekes családot sikerült összehozniuk. Hogy hogyan, azt én sem értem.
jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
43%

LOL, you're somethin' else.


Nem az a baj, hogy nem tudsz anyanyelvi szinten angolul hanem, hogy még az alap/középszint se megy.

jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem fog mukodni, mivel egyikotok sem tudja a kozos nyelvet.
jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%
Draga, ertjuk hogy nem egybol az eskuvon jar az eszed de az a gond, hogy megismerni sem tudod. Szerinted ki akarok orakat irkalni es aztan talalkozni es csendben ulni majd nyomkodni a forditot akar -5 fokban vagy allni a tuzo napon 15 percet minden otodik sarkon mire rajottok ki mit akar. Az hogy tud par szot magyarul sem vagy kisegitve, mert nem beszel magyarul es tanitani sem tudod mivel nem beszelsz angolul. Hiaba talalsz valakit szimpatikusnak ha nem adottak hozza a feltetelek es igazabol meg magad is kimeled meg, mert egyertelmuen nem lenne belole semmi. Egyszeruen nem tudsz normalis kapcsolatot kialakitani, mert ebben a helyzetben kb a vak vezet vilagtalant..
jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem áthidalható a dolog, ha mindketten akarjátok.
jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!