Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy az agyam ne foglalkozzon vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel sose beszéltem, de bejön. Kedvelem, viszont nem akarok kapcsolatot.


A probléma hogy akárhányszor a közelemben van, leblokkolok és remegek, megmukkani se merek.


Bármi ötlet?

Esetleg a leblokkolás ellen mit tudok tenni?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.



jan. 26. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Merj beszelgetni vele.
jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem ertem. Ha azt mondod, o foglalt vagy o nem akar kapcsolatot, vagy neked amugy van parod, csak akkor lenne ertheto.

Szerintem nincs ilyen, nagyon sokan szeretnenek kigyogyulni. Kavaras masokkal vagy nagy valtozasok, uj elethelyzet lenditene ki.

jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nincs senkin és még sose volt

De a velem egyidős fiúk általában hülyék, így próbálkozni sem akarok, mert nem akarom, hogy rossz legyen a vége…

jan. 26. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Mássz rá ,kapd el!
jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oke. Igy sem ertem, mennyiben rosszabb szomorkodni egy izgalmas elmeny utan, mint epekedni esetleg evekig.
jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Vagy olyan a pasi hogy feloldodsz mellette jokat lehetvvele dumálni es enyhülnek a szorongásaid, de ha nem olyan hanem marad a feszko zavar mellette akkor nem is baj hogy le se ejt.
jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!