Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy van köztük valami? Vagy csak simán jól kijönnek egymással?

Figyelt kérdés
Van 2 munkatársam. Feltünően huzzák egymás agyát mindig ha egy légtérben vannak. A férfi mindig becézgeti a nőt, és beszól neki ahányszor csak teheti. Persze a nő sem hagyja magát. Sokszor állnak egymáshoz nagyon közel. Többször észrevettem hogy a férfi végig simitja a nő derekát ha előre engedi, de olyan is volt hogy mondott valami "vicceset" és megfogta a kezét aztán tovább ment.
jan. 27. 14:38
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

"megfogta a lány fenekét (persze úgy hogy ne lássa senki)"

Ráfaragott. Megláttad.

márc. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján nekem az a meglátásom, hogy igen, erős a vonzalom köztük és az érintésekből következtethetünk arra is, hogy nem álltak meg ezen a ponton. Más az, amikor csak flörtölök, illetve poénkodom valakivel, megint más, amikor ténylegesen rámozdulok a másikra.

Szerintem ez a pasas meglépte a nővel szemben, amit meg akart.

Ha te vagy az a fél, aki vágyakozik az illető férfi után, javaslom, hogy érdemesebb inkább elengedni, mert valószínűleg nem kölcsönös a dolog jelenleg.

márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


A nő biztos, hogy nyitott felé, mert nem hagyná, hogy a derekát fogdossa. Szerintem még nincs köztük semmi, mert akkor valószínű inkább leplezni akarnák bent, de nagy az esélye, hogy együtt lesznek, de lehet már vannak is. Ezt női szemmel mondom. Az tuti, hogy vonzódnak egymáshoz piszkosul.

máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!