Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar, ha különböző dolgokat gyűjt akivel ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Én pl. filmeket gyűjtök, és külföldi kiadványokat szoktam rendelni. Könyveket is veszek, mert papír alapon szeretek olvasni. Amennyiben több pénzem és helyem lenne, akkor bakelit lemezen beszerezném a kedvenc albumjaimat is.


Nektek pozitívum vagy negatívum, ha valaki gyűjt.


Az magától értetődő, hogy negatívum, ha valaki minden pénzét a gyűjteménye bővítésére szánja, de tegyük fel, hogy egészséges keretek között mozog a kiszemetetek szenvedélye.


Engem pl. nem zavar, ha másik fél is gyűjtű lenne, különösen, ha hasonló dolgokat gyűjt, mint én.


Persze, vannak olyan dolgok, amelyeknek a gyűjtése furcsa vagy zavaró lehet.



febr. 4. 18:49
 1/8 Kitana. ***** válasza:
57%
Össze nem költöznék vele, nem értem ezt a gyűjtögetés mániát, tárgyak felhalmozását, rosszul vagyok, ha tele van a lakás minden vacakkal, nem veszek szinte semmi felesleges dolgot de félévente így is ki tudok dobni egy zsáknyi random szart, ami csak a helyet foglalja.
febr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem zavar, ha egy-két-három dolgot gyűjt. Igazából tök jónak tartom, ha valakinek van egy hobbija vagy valamiféle plusz érdeklődési köre. A beteges túlzások meg nyilván semmiben sem vonzóak, de ezt kár is mondani.
febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
A könyv meg film pont nem zavaró.
febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem illünk össze. Én szeretek alkotni, és a gyűjtő habitus az számomra a kreativitás hiányát tükrözi.
febr. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Huhh, ugy latom, a proli mentalitasba ez nem fer bele.
febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok, ezt nekem címezted, #5-ös?
febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Van amit én is gyűjtök.
febr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, én is gyűjtök mindig valamit: mindig változik, hogy épp mit.
febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!