Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket zavar, ha a pasi, akivel ismerkedtek, mindig többóránként ír csak vissza?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy ennek mi az oka.
2022. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs olyan időszak, amikor három mondatot anélkül lehetne váltani, hogy fél nap eltelne, akkor igen. És ez mutatja azt is, hogy talán neki ez mégsem annyira fontos. (Vagy infantilis módon taktikázik.)
2022. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha már nem csak levelezünk hanem chatelünk akkor zavaró lehet, különösen ha nincs amúgy dolga. Munka közbe senki se vár el a másiktól sok kommunikációt. De ha épp úgy chatelgetnénk, beszélgetnénk akkor nagyon-nagyon zavaró.
2022. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudod az okát, csak ezt tapasztalod.
2022. jún. 23. 13:49
 5/17 A kérdező kommentje:

“Ha nincs olyan időszak, amikor három mondatot anélkül lehetne váltani, hogy fél nap eltelne, akkor igen.”


Nagyjából erről van szó igen. Már volt több randink is, amiket mindig ő kezdeményezett. Szóval nem értem…lehet csak taktikázik?

2022. jún. 23. 13:51
 6/17 A kérdező kommentje:
Najó azért nem fél nap telik el köztük, de általában 1-3 óra.
2022. jún. 23. 13:51
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem zavar, mert én is ilyen vagyok. Nincs állandóan a telefon a kezemben, vagy ha igen akkor sem chatelek folyamatosan. Meg van az, hogy pl. naponta párszor előveszem és olyankor válaszolok az üzenetekre. De hogy most azon lógjak folyamatosan, vagy óránként nézzem írtak-e, vagy állandóan elővegyem és megszakítsam azt amit csinálok csak egy üzenet írás kedvéért, azt nem tudom elképzelni.
2022. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez úgy működik értelmes embereknél, hogy megbeszéljük. Ha épp csetelek valakivel, mondjuk párommal és egy beszélgetés közepén vagyunk, de közben valamit el kell intéznem, akkor gyors odaírom, hogy most el kell ugranom a boltba faternak kannás bort hozni, kb 20 perc és megint leszek béjbiiii.
2022. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha épp szétszaggatja a rotika a postást és hallom az ordítást, akkor pont semmit se írok, mrt rohanok ki, de utána 13 perc múlva írok az emberemnek, hogy bocs, de a postást meg kellett mentenem, de már itten vagyok baxógépem.
2022. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Miert kene pattogni, azonnal visszairni.
2022. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!