Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit jelent számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit jelent számotokra, amikor Instagramon influencer lányokat lájkoltok, miközben barátnőtök van?

Figyelt kérdés

A barátom szerint általánosságban nem jelent semmit, tetszik vagy jó a tartalom.

Nagyon rosszul esik, hogy egy kondiba jár egy nagyon szép, 35 ezer követős influencer lánnyal és az utóbbi időben szinte minden fotóját lájkolja.

Nem akarom korlátozni őt, vagy azt mutatni a viselkedésemmel, hogy ez tilos - hiszen a tiltott gyümölcs…

Mégis tervezem felhozni, mert nagyon bánt.

Amikor ti lájkoltok, mi megy végbe bennetek?

27.L



febr. 4. 19:37
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ugyanazt, mint amikor én lájkolok egy jóképű instafiút. Semmit.
febr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 -Belthazor- ***** válasza:
64%
Lényegében semmit. Bár én már nem igazán lájkolok semmit, addig is inkább itt osztom az észt ami nekem nincs🥴
febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
0%

1. Nincs barátnőm.

2. Ha lenne is, nem like-olgatnék, leginkább azért, mert nem lenne instám (most van, de most se használom nagyon, írogatok nőkre - szinglikre -, persze nem válaszolnak, influencer picsákat nem követek).

3. Olyan pasit válassz, aki nem hülye! ŐT választottad, tehát megérdemled, hogy bánt téged. A normális pasinak pedig nem jut nő.

febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
65%

Semmit.


Kb. annyit jelent mikor a facebookon egy humoros oldal betesz valami humoros képet...szóval egy 😂 és görgetek tovább

febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

1: köszönöm! Amikor lenyugszom, én is ugyanerre jutok - nehogy már az is meg legyen neki szabva, hogy kit lájkol egy olyan oldalon, ami a képmegosztásra és reakciókra lett kitalálva.

Csak annyi mostanában a féltékeny nő, akik szerint ez elfogadhatatlan… ez összeadódik azzal, hogy csinosabb nálam, és jön a féltékenység.

febr. 4. 19:42
 6/52 anonim ***** válasza:
20%
Az egvilagon nincs osszefugges a ketto kozott, csak bizonyos paranoid agyakban.
febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
Így hogy találkoznak személyesen is, azért én nem lennék nyugodt.
febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
82%

Hú de jó hogy feltetted ezt a kérdést kérdező. Nekem is ez a problémám a párommal. :(

Nekem is az jön le, hogy ezek a nők az ideáljai, csinosabbak jobbak mint én.

Kicsit megnyugattak a válaszok, de abszolút megértelek kérdező. Átérzem

febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
68%

5

Figyelj, lesznek nálad csinosabb nők. És azoknál is csinosabbak, akikről azt gondolod, hogy csinosabbak.


Hadd nézze meg őket, nem jelent semmit. Csajok százezrei, milliói követnek jóképű hírességeket, de ettől nem lesznek kevésbé kedves, odaadó, hűséges társai a partnerüknek.

febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Nagyon szuperek vagytok, köszönöm! Tiszta pillanataimban engem sem zavar. :D meg is tartom a jó szokásom, és nem fogok emiatt jelenetet rendezni.

Hiszen ő maga is mondta, hogy a jó képnek vagy a tartalomnak szól, szerinte csak a kommentelés és ráíràs az, ami nem fér bele a kapcsolatba.

febr. 4. 19:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!