Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Elindítottam a blogom Instagra...

Elindítottam a blogom Instagramon, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Csináltam egy blogot, raktam is fel termékeket, hogy hátha felfigyel valaki. (szépségápolás) persze még nagyon kevés követőm van. Mire számíthatok?

Ha ti csináltok ilyet, nektek megy a dolog?



2019. dec. 15. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Mégis mire figyeljünk fel?

Millió ilyen "blog" van. Mitől más a tiéd? Mitől érdekesebb, jobb, másabb, kiemelkedőbb, mint a többi? Egyáltalán mi vele a célod?

2019. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

És a vállalkozóit kiváltottad már hozzá?

Mert ha más nem , a NAV lehet, hogy felfigyel rá.

Ha van vállalkozóid, akkor bocs.


És igen, 1-es jól válaszolt - miben más az a terméek, miért Tőled vegyék meg, miért nem egy jól bejáratott helyen?

Ki fogja megtalálni a blogodat?

Mit adsz a blogodban, mivel győzöd meg a vevőt, hogy szüksége van rá?

2019. dec. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Igen, ez a tipikus példája annak, amikor valaki látva a trendeket gondolja, hogy majd minimális munkával szépen meggazdagszik... csak ez éppenséggel nem jön be. 20 évvel ezelőtt még nem igazán kellett a látogatókért / ügyfelekért / követőkért küzdeni, mert még minden új volt, a kínálati oldal meg kicsike, ezért jöttek azok maguktól.

De most, amikor mindenből - nem túlzás így fogalmazni - ezernyi van, miért pont a tiédet találják majd meg? El kell érned, hogy sokak számára érdekes legyen a blogod. Hogy hogyan? Na, ez az, amiben neked kell kreatívnak lenned. ;)

2019. dec. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De nem kereskedtek ott csak reklámozok.
2019. dec. 16. 09:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze ha ez kell hozzá akkor szerzek vállalkozóit. :)
2019. dec. 16. 09:03
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

"De nem kereskedtek ott csak reklámozok."


És mégis miért reklámozol? Nem azért, mert el akarsz adni???

A vállalkozói "szerzése" nem egy nagy dolog (ingyenes) - csak majd az adózás lesz érdekes, mert ha nincs főállásod, akkor min. 50 ezer ft havi adót kell fizetned.

2019. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De van főállásom. Amúgy meg miért idegesít ennyire titeket, hogy interneten is szeretnék pénzt keresni?

Egy normális kérdést tettem fel.

2019. dec. 16. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Küld már el privátba a linket kérlek, kíváncsi vagyok rá.



Kezdj el követőket gyűjteni, más képekhez hozzászólni, fb-n osztani, stb. vagy fizetős hirdetést fb-n. Bár utóbbit biztos nem instára irányítanám, hanem egy saját webshopra.

2019. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
hogyan tovább? a Gyakorikérdések helyett a Google-be írd be "hogyan szerezzek követőket". kismillió leírás, útmutató, videó, könyv és tanfolyam van róla net szerte bármilyen nyelven.
2019. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!