Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyes nőkért szinte bolondulnak a férfiak, bármit megtennének értük?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki félrelépett a pasija mellett, szét is mentek egy időre. A nőnek ezután már 2 párkapcsolata is volt. Mégis visszament a volt pasijához, akinek ez idő alatt még barátnője se volt, gyerekük is lett, és össze is házasodtak.

Rajtam meg könnyen túllépnek a férfiak, egy percet se szomorkodtak utánam, nem hogy így várnák, hogy visszamenjek hozzá.


febr. 9. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Mert valószínűleg jobban tudja hülyíteni a férfiakat, mint te.


Akár külsőre, akár viselkedésre, akár szex téren bevállalósabb, sok oka lehet, ami miatt a férfiak futnak a segge után.


31f

febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Erre szuletni kell.
febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

valahogy kellett nekik ez a törés, hogy rájöjjenek, hogy egymáshoz tartoznak, talán ez az igazi szerelem, hogy el kell, hogy veszitsd, hogy megtudd, hogy ő volt az igazi, és hát aki jobban érezte ezt a férfi neki nem kellett más, és várta vissza amig a másik tudatilag megérett egy komoly kapcsoaltra...van ez igy..

tarts önvizsgálatot, és ne a másik emberhez viszonyitsd saját magad ennyi

febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én alapvetően azt látom, hogy a problémás lelkivilágú, mentális betegséggel küzdő nőkért szoktak megveszni. Azokért, akik mellett minden nap egy érzelmi hullámvasút. A kiegyensúlyozott, tányérdobálástól mentes, egészséges párkapcsolat vagy túl unalmas a legtöbb férfinak, vagy nem érzik magukat elégnek egy ilyenhez. Valószínűleg téged ezért felejtenek el könnyen, mert nem olyan veled a kapcsolat, mintha egyik pillanatban a pokolban, a következőben a mennyben lennének.
febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Erre amúgy baromi sok példát tudnék hozni. Ismerek sok házas gazdag férfit és majdnem az összesnek mentális beteg a felesége xD Bipoláris zavaros meg ilyenek. És akkor fogod a fejed, hogy ezek a férfiak, akik bármelyik nőt megkaphatnák, pont pszichiátriai eseteket választottak.
febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Én nem bolondulok egyetlen nőért sem. Nem alázom magam meg.

Csak olyan nővel foglalkozok, aki tisztel engem.

febr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

4-es nagyon is igazad van!!!


Nem tudom felfogni az ilyet, de tényleg így van. Én korábban elég hisztis, sértődős, veszekedős voltam. Akkor voltak a hosszabb kapcsolataim. Persze mind megmondta, hogy gáz, ahogy viselkedek, mégis hosszú ideig velem maradtak. Sőt az egyik utána nagyon szenvedett is, a másik kettő mondjuk egy perc alatt tovább lépett, de legalább egy ideig kitartottak. Majd úgy döntöttem, hogy ebből elég, nagyon nem jó, hogy így viselkedek. Jó barátnő akartam lenni. Pár évig nagyon figyeltem erre és akkor mindenki szakított velem nagyon hamar és meg se kottyant nekik. Nem a sokadik probléma után dobtak ki, hanem az első alkalommal, hogy kedvesen megemlítettem, hogy valami zavar. Kérdést is írtam ki erről pár éve, több férfi is megerősítette, hogy szeretik, ha hisztis a nő, de ha normális és inkább meg akarja beszélni a problémákat, de alapvetően jól bánik velük, az "férfias" és visszataszító, ilyen nő senkinek nem kell. A mostani kapcsolatomban, bár nem annyira, mint 8-10 éve, de hasonló vagyok, mint akkor. Ez eddig a leghosszabb kapcsolatom. Foggal körömmel ragaszkodik hozzám, azt sem engedi egy nagyobb veszekedésnél, hogy egy éjszakát külön töltsünk, mert nem tud nélkülem élni és fél, hogy elveszít, ha én vagyok a hibás akkor is ő teper hogy én bocsássak meg neki, ő inkább hamar elengedi a haragját.


Két olyan nőt ismerek, akik olyanok, mint írsz, hogy nagyon ragaszkodik hozzájuk az összes férfi. Az egyik fixen borderlineos, a másikat nem tudom. Mindkét nő csalfa, összevissza csalja a paliját aztán átliánozik a másikhoz ha megunta az előzőt, ez persze minden férfinak teljesen oké. Az egyik már házas is, pedig kb egy évig volt szeretője.

febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
#7 bizony, ilyenek a férfiak, én erre olyan 25 évesen, több csalódás után jöttem rá, és arra is, hogy bármennyire próbálnék hisztis pcsa lenni, nekem nem megy, ahhoz túl kiegyensúlyozott és mentálisan ép vagyok xD Ekkor döntöttem úgy, hogy én többet párkapcsolatot nem is erőltetek, mert szinte csak rosszul járok vele érzelmileg és anyagilag is. Inkább sugar kapcsolatra váltottam, azzal eddig csak jól jártam :)
febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
8-as tehát mivel úgy gondolod, a férfiaknak a bolond nők kellenek, ezért inkább qrva lettél? :D Ez valóban kiegyensúlyozottságra utal.
febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%

#9 ennek mi köze ahhoz, hogy kiegyensúlyozott vagyok-e vagy sem?


Amúgy a sugar kapcsolat normál esetben nem különb egy szexkapcsolatnál, mert olyat választasz, akivel jól működik a kémia, jól érzed magad vele, csak anyagilag is jól jársz. Egy fix partnerrel vagy, nem naponta 5 idegen hapsival. Tulajdonképpen ez nem különb egy házasságnál, csak ott sunyi módon kopasztják meg a nők a férjeket :D

febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!