Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettel a szeretobe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettel a szeretobe miutan elvaltal e osszejottetek?

Figyelt kérdés
Elvaltal mer nem volt jo a hazassagod, tehat nem a szereto miatt valtal el. Aztan osszejottel a szeretovel, igy h rendes kapcsolat lett belole es mar nem csak a szexrol szol az egesz hanem megismerted milyen vele a mindennapok, beletudtal szeretni,?

febr. 9. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bele tudtam szeretni.
febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De gondolom nem miatta valtal el, meg csak azutan szerettel bele hogy hivatalosan is 1 par lettetek?
febr. 9. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem miatta váltam el, de közrejátszott a dologban, hogy megismertem. Néhány hétig voltunk szeretők, mielőtt elindult a válás.
febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pár hónap után szétmentünk... Minket igy tűnik csak a tilosban járás tartott össze.
febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én dobtam a szeretőt, és kibékültem a férjemmel.

Pedig full szerelmes voltam.

Kiábrándított.

A férjem meg folyamatosan vissza akart kapni.

És ha nem békültem volna ki vele, akkor lett volna más, mert volt jelentkező.

Most is lenne, de már nem csalom meg többet.

márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Az régi kapcsolat elonye a stabilitás és a megszokás.. már ki ismerted az embert .. az uj kapcsolat hátránya az ido.. az elonye hogy ujra feldobodsz aktivabb leszel, boldogabb , jot tesz a lelkednek es az egeszsegednek. Mindenkinek kell tudnia mire vágyik.. vagy bátor és bele kezd egy ujba vagy gyáva és marad a megszokásban a langyos pisában.
márc. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!