Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy,hogy a házastá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy,hogy a házastársa nem az,akibe beleszerett egykor?

Figyelt kérdés
Nem érdekli már mivan velem mit érzek ha bánatos vagyok vagy ha sírok nem vigasztal meg egyáltalán és ez nagyon bánt engem.7 éve vagyunk házasok az első 4 évben nem ilyen volt szinte itta minden szavamat megértő volt és kedves,de most érdektelen velem mit érzek.

jan. 25. 05:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg te is úgy állsz hozzá. A párok tükröt mutatnak egymásnak. Ha érted a cèlzást.
jan. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Elmúlt a szerelem, maradt a megszokás. Egyetek egy finom vacsorát és feküdjetek le időben, hogy ki tudjátok magatokat rendesen pihenni, mert reggel munka van.
jan. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 -Belthazor- ***** válasza:
55%
Az a bűvös 7 év! Hány évesek vagytok?
jan. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1es ez nem így van sőt sokszor ez miatt van a konfliktus,hogy én bezzeg ha neki bármi baja gondja van akár a cégnél akár lelki baja én ott vagyok neki és a támasza vagyok ..lehet tényleg már nem szerelmes belém akkor velem van a gond,hogy én még mindig szerelmes vagyok 7 év után?
jan. 25. 08:08
 5/11 A kérdező kommentje:
*3 én 31 vagyok a férjem 33
jan. 25. 08:08
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Ó, az a csodás 7. év. Igen, a vízválasztó 7 éves ciklusok. Kb ekkor unják meg egymást a párok, aztán vagy túléli a kapcsolat vagy se.


De mi lenne, ha megbeszelnéd ezt vele, ahelyett, hogy itt sírsz?

jan. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyeljetek csak! 1-es vagyok. Először is, 7 évente van hormon változás a szervezetben. Ebből kofolyólag lehetnek új érzések, változások egyénenkén. Nem súlykolni kell a hülyeséget emberek. Igenis a másik fél utánozza azt amit az egyik csinál. Azt hiszed magadról, hogy ugy jó ahogy és amit csinálsz. Lehet, de idő kell a másik személyiségnek, hogy azt utánozza is. Főleg amikor a hormonok még cikáznak is. Türelmesnek és kiartónak kell lenni. Ennyi a titok.
jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A házasságkötéstől kell mérni a 7 évet? A hormonok is onnan mérik? És ami előtte volt az kuka?

Te többet adsz mint amit kapsz. Ő bajban van, te ugrasz. Szerinted így kell. Szerinte is így kell. Ez az a bizonyos tükör. Azt csak ő tudja (ha tudja), hogy mit érez. Te azt érzed, így nem vagy boldog. Megkérdezhetnéd, ez most már így marad? Szerinte ez így jó? De csak akkor kérdezz ha el tudod fogadni a választ. Mert akár azt is mondhatja, vagy így, vagy ha nem tetszik, vége. Gondold végig, akarsz-e így leélni egy életet, ha nem, mondd el neki. De ne úgy, hogy félelmet érez rajtad mert azt mutatod, inkább így bármeddig mint nélküle. Arra készülj, ha ezen az úton indult el valószínű, hogy egyre ilyenebb lesz. Vagy végiggondolja és változtat. Remélhetőleg nem csak egy kis időre.

jan. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy egy ideiglenes " gödör" e, vagy így marad...

Szerintem igenis a kommunikáció segíthet abban, hogy megtaláld a valódi választ és én ilyen helyzetben szoktam " önvizsgálatot" is tartani, mert a hétköznapi mókuskerékben hajlamos az ember elsiklani olyan dolog felett, amik később bizony nagy jelentőséget kapnak.

jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,a titkolozas,fullentesek (es itt tenyleg nem nagy dolgokra kell gondolni) nekem kicsit kiabrandito a kapcsolatunkban.
jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!