Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy objektíven csúnya férfinek esélyt ad nagyon szép nő, akkor a csúnya férfi automatikusan egy top pasinak képzeli magát?

Figyelt kérdés

Ahelyett, hogy megbecsülné a szerencséjét, hogy egy jó nő esélyt adott neki az ismerkedésre, egy idő után elkezd játszmázni, meg "fuckboykodni".Közben meg a nő mondjuk egyes egyedül a (vélt) szellemi, lelki értékei miatt volt hajlandó vele ismerkedni.

Ez nekik nem nyilvánvaló?Aztán meg csodálkoznak, hogy miért pattintotta le őket a nő.


febr. 10. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom önbizalmat kapott.
febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%

"egyes egyedül a (vélt) szellemi, lelki értékei miatt volt hajlandó vele ismerkedni"


Emberismeret mond neked valamit, kérdező? Csak mert akkor a jelek szerint ezen a téren a "nagyon szép nőnek" is volna mit fejlődnie, nem gondolod?

febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 Mit jössz az emberismerettel?Ismerkedési szakaszról volt szó, ahol még sem csók, sem szex, semmi nem történt.
febr. 10. 13:33
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 Esetleg azt akarod sugallni, hogy ami kívül van, az van belül? Mert ezt el lehet fogadni, mint általános érvényű igazságot.
febr. 10. 13:34
 5/19 anonim ***** válasza:
6%
#4: nem, ne szalmabábozz.
febr. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 Te meg ne bocsátkozz feltételezésekbe ilyen lekezelő stílusban.
febr. 10. 13:35
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én mint szép lány (akkor még nem jó voltam csak lány) adtam esélyt egy dagadt srácnak. Nagyon kövér volt. Nem is esélyt adtam neki, hanem beleszerettem. Ő sem becsült meg. Hamar szakított velem és elhitte magáról, hogy ő a legjobb pasi a világon, minden nővel flörtölt, önbizalmat kapott tőlem, mert én mindennap dicsértem őt. Élete nagy szerelme nem akart vele járni, de amikor velem összejött, akkor már igen, mert jaaaa hát akkor mégse olyan nyomi srác, ha valakit fel tudott szedni. Összejöttek de mellette másokat is szédített. Ugyanígy járt egy osztálytársam, adott a nyomi kockának egy esélyt, aki pár héttel az első szexük után már másik csajt akart döngetni, évekig voltak együtt és kb végig csalta.
febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nem nő voltam* ezt akartam írni :D
febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7 Esküszöm nem értem az ilyet.

Én már rég ezt gyanítom, de lassan bebizonyosodni is látszik, hogy a férfiaknak egyszerűen nincsenek emberi érzései.

febr. 10. 13:53
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Pont azért képzeli magát top pasinak, mert úgy gondolja, hogy ha azokkal az adottságokkal, ami neki van, meg tudott hódítani egy klasszisokkal jobb nőt, akkor valószínűleg az ő s.ggéből süt a nap. Az önbizalma innentől kirúgja a plafont, és a korábbi csajozási nihilt pótolandó elkezdi behozni a lemaradást.
febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!